Dyskusja: Siatkówka
Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.07.2008, 17:34   #804
cancel
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cancel
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 283
cancel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
XeqSdeFaP Lozano to nie jedyny trener na świecie i na pewno są od niego lepsi i PZPS musi takiego znaleźć. Tak jak już wcześniej pisałem, według mnie Lozano popełnił kilka dużych błędów, do których nie chce się przyznać i nie potrafi, albo nie chce, naprawić. Tu znów nasuwa się Wlazły, którego według mnie Lozano za bardzo eksploatuje, gdyby Mariusz miał wartościowego zmiennika (np. Szymański), oczywiście nikt w Polsce mu nie dorówna, ale niech zmiennik ma 2/3 jego umiejętności to starczy na to aby grał przez dłuższą część seta, a nawet meczu (czasami nawet cały mecz, jeżeli przeciwnik jest słaby), a Wlazły mógłby sobie wtedy odpocząć. Tak jak pisałem wcześniej nie chę, aby ktoś zrozumiał to tak, że lepiej poprowadziłbym kadrę, bo tak nie jest i nigdy tak nie będzie.

Jak widzicie sprawa trenera naszej kardy jest w moim przypadku drażliwym tematem do rozmowy.
__________________
Udzielam się tylko w tematach, na których się znam i/lub mogę coś wnieść do dyskusji, a że znam się na niewielu rzeczach to dyskusji z moim udziałem jest niewiele. (innymi słowy: musicie dogłębnie przeszukać forum aby odnaleźć moje posty ) Ten temat jest jednym z nielicznych z moim udziałem.
Spiesz się powoli!
(lepiej na tym wyjdziesz)
cancel jest offline   Odpowiedz cytując ten post