Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.01.2003, 11:14   #11
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mialem kiedys kilka roznych kolumienek Tonsilowskich... To bylo baaardzo dawno jak jeszcze sie uczylem w ogulniaku i nie bylo mnie stac na nic lepszego.. Moglem tylko na mame liczyc. Najpierw mialem Scherzo potem Bolero; miedzy czasie mialem tez zestawik SubSat 1.0 i 1.1.. Ale minelo troszke czasu i zaczalem zarabiac pieniazki. Do dzisiaj nie kupilem samochodu, bo wolalem zainwestowac w sprzet... Kupowalem cora lepszy ( oczywiscie w mooim mniemaniu ). W zaprzyjaznionym sklepie zawsze moglem sobie w sali odsluchowej posiedziec kilka godzin i posluchac jak muza wplywa w moje uszy z roznych zestawow.. Wtedy to np. zakochalem sie w brzmieniu kolum firmy B&W - Nautilus. Niestety cena byla zabijajaca, ale okazalo sie ze tansze modele, nawet te najtansze tej firmy graja rowniez cudownie. I w taki oto sposob zostalem posiadaczem kolumienek tej firmy. Przytocze dwie rzeczy. Po pierwsze, dokad nie uslyszalem lepszych kolumn to Tonsile graly rewelacyjnie, a po drugie jest takie powiedzenie " Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma..."

Po za tym mysle ze dla przecietnego nastolatka ktory slucha Rapu, i Techno to faktycznie takie Tonsile model TON200, beda lepsze od B&W, bo (...) liczy sie BAS Zeby walilo az leb peka - cytuje kolege mojej mlodszej siostry....

Co do Jitter, to panowie przetestowali i porownali do siebie Yamahe i Plextora pod wzgledem jakosci zapisu Audio i wplywu predkosci na jakosc. tu masz linka do pierwsze stronki :

http://www.cdrinfo.com/Sections/Arti...Tests&Series=0

Pozdrawiam. Rafal.
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline