Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.08.2008, 19:28   #34
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez rosol Podgląd Wiadomości
Kajakarstwo górskie - sport bardzo rozwiniety u mnie w miescie z uwagi na najwiekszy tor w Polsce wybudowany na terenie nizinnym.

Byly szanse... ale jak zwykle... Moze to dlatego ze polacy sa slabi psychicznie? Bieryt byl 3 w eliminacjach... juz praktycznie mial medal na szyi... zgubil go stres i tyle.
Dokładnie tak i o to mi chodziło. Kiedy jest się na przegranej pozycji, presja jest niewielka. Kiedy gra toczy się o najwyższą stawkę, trzeba mieć nerwy ze stali, nasi nie mają..

Swego czasu wielokrotnie pisałem o siatkarzach - że oni przegrywają psychiką, bo technicznie (może poza serwami) są równi z najlepszymi. Kiedy to w końcu poprawili (chociaż jeszcze nie jest idealnie) pojawiły się sukcesy.

Niestety, psychika zawsze u większości (bo zdecydowanie nie wszystkich) sportowców stanowiła duży problem.\
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post