Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.08.2008, 21:53   #333
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Monter Podgląd Wiadomości
(...)

> Oprócz tego miesięcznie za kartę Visa Electron Inteligo płaci się 0,99 zł.

Tak. To też prawda. Ale to lepsze niż płacenie za wydanie karty - płacąc miesięcznie 99 groszy nie płaci się za wydanie. Tokeny też są za darmo, sami je przysyłają, można też zamówić online (też free).

ALLEKARTA jest (z tego co wiem) darmowa tylko przez jakiś czas. Dokładając opłaty za wydanie jest to nieopłacalne dla drobnych ciułaczy.
Trochę racji, niedawno przez przypadek się dowiedziałem, że za Allekartę, która jest wydawana na 4 lata, po 2 latach pobiorą opłatę 20 zł ... a za wznowienie karty Inteligo zapłaciłem chyba tylko 1,99 zł
Tokeny w Inteligo - pierwsze słyszę ? Ich jedyną opcją potwierdzania transakcji jest karta kodów - i zgadza się tutaj - przysyłają sami jak wykorzysta się 50 % kodów z poprzedniej.

Cytat:
Napisany przez Monter Podgląd Wiadomości
(...)
Jak dla mnie minus mBanku jest taki, że co chwila mówi się o jakichś problemach tegoż. Poza tym do bankomatów WBK rzadko jest blisko - mając Inteligo co parę kroków mam bank PKO lub ajencję (w których też można brać gotówkę jak w bankomacie). Przelewy mają w Inteligo droższe, ale wygoda i elastyczność nadrabia wszelkie wady.
W sumie problemy miewa i Inteligo i mBank - w każdym z tych banków kilka razy już takowe się zdarzyły - a dłuższą awarię miało chyba nawet Inteligo z rok, może półtora temu - ale ogólnie nie jest źle.
Też uważam, że zaletą Inteligo jest liczba i bliskość bankomatów i oddziałów/agencji PKO - dlatego nadal mam i bedę miał konto w Inteligo do wypłacania z bankomatu - bo np. do oszczędzania to niestety się raczej nie nadaje - tutaj zdecydowanie bardziej mBank

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
A propo - czy w Inteligo można ustawić hasła sms-owe?
Nic o tym nie wiem. Jedynie można za opłatą włączyć powiadomienia o operacjach/wpływach - i była taka opcja dużo wcześniej niż w mBank'u.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...) Np co miesiąc robie przelew do US i nie ma opcji żeby zrobić przelew zdefiniowany (do US). Za każdym razem muszę na nowo wypełniać formularz. Dobrze chociaż że przeglądarka keszuje wartości z pól.
Ja w przypadku przelewu, który jest analogiczny do poprzedniego - wyszukuję poprzedni, wybieram opcję "wykonaj ponownie" i ew. zmieniam sumę czy coś w nazwie, albo końcówkę rachunku.

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post