Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.09.2008, 10:23   #60
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
widzę ze temat już trochę ma ale jak zawsze brak czasu i ...

oddaje głos na tylko wedle mojego zafascynowania tylko na jeden słuszny gatunek mianowicie Trash

@Jabba the Hutt film już nabyłem w MM za 21,99 wydanie 2xDVD w tekturowym pudełku

film fajny ciągle gra muzyka ale jak zawsze gusta są różne i to widać gdyż miał opowiadać o wszystkim a tak naprawdę dużo czasu autor poświecą np. na norweski Black i palenie kościołów...

@murt

krąży krąży i to kilku ładnych dni

wszyscy wiedza ze to juz nie bedzie zadna z 4 płyt ale mi sie podoba

teraz czekam i lecę kupić digi pack rzekomo ma fajna książeczkę z wycięta trumna pożyjemy zobaczymy

do tej pory "All Nightmare Long" najlepszy kawałek i "Unforgiven III" tez fajnie brzmi
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post