Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.09.2008, 08:55   #64
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>



Pamiętacie tę polską hordę rozbijającą się po scenie na początku lat 90-tych? Powstali pod koniec lat 80-tych, ale nie będę ściemniał, że ich wtedy znałem. Wrocławianie nagrali tylko dwie duże płyty - wyglądali jak na swoje czasy dość obciachowo - pamiętam, że te gwoździe i cały osprzęt wyglądał wówczas dość egzotycznie. Był to czas kiedy podobny ekwipunek "już nie był modny", ale jednocześnie "jeszcze nie był modny". Muzyka za***ista - mocarny, brutalny thrash zawadzający o death metal, ale jednocześnie osadzony na solidnym kręgosłupie klasycznego heavy metalu. Dwa dni temu sącząc browarek rozciągnąłem się na kanapie i zarzuciłem sobie "I Was Watching My Death". Wy**** panie i panowie! Dość, że ta muzyka się nie postarzała to myślę, że wobec dzisiejszej mody na oldschool jest bardziej aktualna niż w chwili gdy powstawała. Ja tam lubiłem MAGNUS od zawsze - ale z ręką na sercu muszę przyznać, że miałem ponad 9-letni rozbrat z ich twórczością. Wreszcie wpadła mi w łapy "I Was Watching My Death" i znów czuję się piękny i młody.

masterful-magazine.com/forum

Więcej na metal-archives

http://www.youtube.com/watch?v=ssfncmIfG0I
MAGNUS - Kill Me (to Lemmy) czyli when Slayer meets Motörhead
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post