Dyskusja
:
Pioneer DVR-112\-212\-A12 \-S12
Podgląd pojedynczego posta
10.09.2008, 15:18
#
2162
melag
MiniDisc
Zlotowicz
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
Cytat:
Napisany przez
Xanagaz
Verbatimy x8 na FW 1.24
http://img157.imageshack.us/my.php?i...board01vl3.jpg
http://img141.imageshack.us/my.php?i...board02oz2.jpg
Jest źle czy fatalnie?
W normie
, pełniejszy obraz byłyby gdybyśmy mieli jeszcze informację o jakości wypalonych pitów i landów.
W każdym bądź razie nie musisz się martwić.
melag
Zobacz profil użytkownika
Obejrzyj stronę domową użytkownika melag
Zobacz posty napisane przez użytkownika melag