Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.09.2008, 21:53   #84
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Qbi@k Podgląd Wiadomości
To co dałem to old school, bo sam tego teraz słucham. Dwa pierwsze podchodzą pod Sodom stylistycznie. Evile pod klasyczny thrash metal, a ostatnia kapela to ciekawostka z naszego kraju

Jak słucham Death Magnetic to czuje w tym jakiś nu metalowy crap.

Metallica to już tylko nazwa.
i jak zawsze jest ciemna strona mocy tak jak jest Benq vs. Liteon i jest Meatallica i ludzie którzy ja będą krytykować pomimo ze nowy album jest rewelacyjny to i tak trzeba go krytykować

@Qbi@k

zastanawia mnie ciągle jedno dlaczego jak ostatnie 2x w Polsce byli to za każdym razem brakuje biletów ? czyli jedna maja coś w sobie - legenda kawałek historii heavy metalu to co zaczęli i nagrali na 4 pierwszych albumach to rzecz już nie do osiągnięcia dla np. w/w przez ciebie kapel

nie jestem tez audiofilem ale nie mówię ze nie mam na czym słuchać...Nie są to bynajmniej słuchawki ani głośniki od kompa mi np. gra za głośno perkusja ale to tylko moje zdanie

wiesz jak to mówią u mnie "SODOM bujdźdta już do DOM"
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post