Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.09.2008, 20:25   #41
darksar_85
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.02.2004
Posty: 3
darksar_85 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z DVDSubEdit

Witam
przede wszystkim chciałem podziękować za artykuł, gdyż pomógł mi stworzyć dodatkowe przyciski.
Niestety pojawił się problem. Wszystko działa do momentu rozpoczęcia pracy w DVDSubEdit. Po wykonaniu instrukcji jaka została tutaj przedstawiona i po dokonaniu zmian DVD przestaje działać. O co chodzi? Zaden z progrmaów nie może sobie poradzić z odtworzeniem DVD. Niektóre zatrzymją się na pierwszym 'warningu', drugie przechodzą dalej ale zatrzymują się w momencie pokazania menu. Przed edytowaniem w DVDSubEdit wszystko działa, oprócz podświetlanego dodatkowego przycisku.
Ponieważ od niedawna studiuję strukturę DVD nie jestem sobie w stanie sam odpowiedzieć na pytanie, co jest nie tak?

Schodki zaczęły się w punkcie 7 w poradniku z DVDsubEdit:
Stworzyłęm nową bitmapę (z podświetleniem) dla obrazu 4:3. Chcęc przejść do opcji 16:9 ekran podglądu sam się zmienia, zmieniając jednocześnie wyedytowaną mapę bitową. To samo dzieje się po przejście do LB i PS. Tak więc tutaj nie wiem jak mam powtórzyć proces dla pozostałych trybów ekranowych. (punkt 7)
Oto informacje:
.
Czy istnieje inny sposób stworzenia podświetlanego przycisku (instrukcja może być po angielsku)?

Pozdrawiam
darksar_85 jest offline   Odpowiedz cytując ten post