Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.10.2008, 20:54   #46
grzegorzreszel
Bywalec
 
Data rejestracji: 30.09.2008
Posty: 41
grzegorzreszel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Porzyczylem slimke i probuje zainstalowac.
wydawalo mi sie ze instalacja sie powiodla, ale po wlozeniu MC do nieprzerobionej PS2 zaladowal sie menu z FMCB i opcjami dodatkowymi, tylko ze cokolwiek wybiore ( po za browser i system conf) to konsola sie resetuje... wersje browse 1.2 cd player 1.2 ps driv 1.1 dvd player 1.3e v3 konsoli. chyba cos sie nie udalo...

uLEF odpalam z plyty w czasie instalacji wiec rozumiem ze ta plytka jest wypalona dobrze, problem w tym co posiadam na pen drive w takim razie... dobrze rozumuje??

Ok sorki za nie edytowanie.

Zrobilem obraz uLEF i wrzucilem na plytke. Na pena wrzucilem FMCB 1.7, do folderu install tam ESR r9b w wersji dvdv direct (zmienilem nazwe na ESR.ELF), pozniej to sdamo z HDL i uLELF. Wlozylem plytke i pena do ps2 przerobionego chipem (nie wiem jakim-slim) uLELF sie opalil z plytki wszedlem na pena i opalilem instalacje FMCB. formatowalem MC, zainstalowalem multi i zresetowalem, pokazalo sie logo FMCB i zaladowalo sie rozszerzone menu. cokolwiek teraz wybiore z rozszerzonych opcji, konsola resetuje sie (oczywiscie wyjalem juz plytke z uLELF). co moglem zrobic zle??

Nic nie robilem z folderem Inject, cos powinienem tam wrzucic??
Raz udalo mi sie uruchomic uLELF z karty... wybralem ESR i black screen, za drugim razem uLELF juz sie nie otworzyl tylko konsola sie resetnela...

Ostatnio zmieniany przez grzegorzreszel : 02.10.2008 o godz. 22:19 Powód: //dp
grzegorzreszel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online