Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.10.2008, 22:52   #62
beginnertv
Bywalec
 
Data rejestracji: 02.10.2008
Posty: 28
beginnertv w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez grzegorzreszel Podgląd Wiadomości
tez jestem laikiem ale ten etap mam za soba, Musisz przeczytac te poradniki ktore wrzucil Berion przedewszystkim. W skrocie,na plytke wypalasz program uLELF (wedlug poradnika i pamietajac ze .elf to taki exe dla PS2) a na pen drive (musisz znalesc kompatybilny z uLELF) wrzucasz FMCB (ja uzylem 1.7) z ESR i innymi programami w folderze install. Oczywiscie wszystko to musisz zrobic na konsoli ktora juz odtwarza "domowe plytki" bo musisz uruchomic uLELFA. Pozniej wybrac lokalizacje mass:/ i odpalic plik .elf instalacji FMCB.

Poczytaj a zrozumiesz, ja dalem rade zainstalowac exploit ale nadal nie udaje mi sie wypalic kompatybilenej plytki. Berion jezeli podalbym ci modele nagrywarek dvd do ktorych mam dostep moglbys mi powiedziec do ktorego kumpla pojsc z proba wypalania?? Brac pod uwage wogole napedy laptopow czy one odgornie slabo wypalaja??
Witam,
Berion i grzegorzreszel serdecznie dziekuje za wskazowki ktore podeslaliscie.
Tak jak pisalem zupelny laik w tym temacie wiec bede tu czesto zagladal :-) liczac na pomoc.
Czytam, staram sie chlonac wiedze jak gabka ale z tym jest roznie i jak tylko mam dostep do PS2 przerobionej to walcze.
Tuz po moim pierwszym poscie zassalem Obraz z programami dla PS2 (uLELF, SMS, HDL etc.). Wrzucilem ISO na plyte CD wlozylem na konsoli, plytka przygotowana przez znawcow tematu wiec sie uruchomila :-)
Chcialem sobie z tego wrzucic FreeMC Boot v1.7 na karte. Wczesniej wybralem Memory Card Annihilator v1.0 i sformatowalem karte pamieci.
Przy probie instalacji FreeMC Boot v1.7 wyskoczyl blad - brak BOOT.ELF.

Jutro rano znow podejde do zagadnienia stosujac sie do waszych wskazowek i w 99 % zaloguje sie na forum :-)

Raz jeszcze sliczne dzieki.
Pozdrawiam
beginnertv
beginnertv jest offline   Odpowiedz cytując ten post