Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.10.2008, 14:32   #71
beginnertv
Bywalec
 
Data rejestracji: 02.10.2008
Posty: 28
beginnertv w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Zawsze miałem problem z mozaikami - może to daltonizm? W każdym razie mam nadzieję, że to na co zwrócił uwagę Ed jest tylko złudzeniem optycznym.

@beginnertv
Możesz mi powiedzieć po co wypalałeś drugiego uLELFa, skoro programem bootującym w mojej kompilacji jest też uLELF?
Po za tym jak widać, nie skorzystałeś z tutorialu, gdzie jest opisana zawartość folderu INSTALL.

Nie rozumiem tego kompletnie - bez sensu.
Witam,
Ad fotki to nie bardzo wiem o co chodzi - mozecie mi wyjasnic

Berion ja nie moge odpalic FreeMCBoot z Twojej kompilacji !!! Nie wiem co jest tego przyczyna o ile za pierwszym razem popelnilem blad bo wypalilem to na cd to po nagraniu na dvd Twojej kompilacji plyta w konsoli staruje normalnie jest menu glowne ale jak wybiore FreeMCBoot v 1.7 to jest ok do momentu podjecia proby instalacji i tu obojetnie NORMAL czy MULTI zawsze to samo - ten sam blad




Nie weim dlaczego tak sie dzieje czy to cos z konsola czy co - nie wiem.

Mialem problem tez z pen'em uzywalem czytnika do kart SD jako pena i czasami jak wrzucilem sobie uLE i chcialem wejsc do mass:// do konsola sie zwieszala.
Dzis pozyczylem innego pena i konslola z wpietym pen'em dziala normalnie.

Wiem ze w moich poczyniach panuje dosc duzy chaos, ale skoro nie moglem odpalic FCMB 1.7 to probowalem walczyc na wczesniejszych wersjach tj. 1.6 wiec wrzucilem to na pena i stamtad zainstalowalem ( mam nadzieje ze poprawnie )

Co do ESR'a zaraz zabieram sie lektury, w pracy wydrukuje sobie caly tutorial i bede walczyl ale to najprawdopodobnie dopiero jutro rano po powrocie z pracy.

Pozdrawiam
beginnertv
beginnertv jest offline   Odpowiedz cytując ten post