Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.10.2008, 16:17   #73
beginnertv
Bywalec
 
Data rejestracji: 02.10.2008
Posty: 28
beginnertv w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Aaaa no i trzeba było tak od razu napisać. Program poinformował, że nie znalazł BOOT.ELF (czyli uLEFa w tym przypadku), oznacza to tyle, że go nie skopiuje na kartę i nie podlinkuje do menu. Tyle.

Na to samo Ci wyszło co instalowałeś z pendrive'a bo też go tam nie wrzuciłeś.

No właśnie: -też-, bowiem jak teraz patrzę to zapomniałem go tam dodać. Moje niedopatrzenie.



To już jest kwestia modułów USBD. Po prostu nie obsługują wszystkich urządzeń na USB, z niektórymi z kolei ma problemy.



Jak nie jak ja widzę odpalonego. Program zapytał tylko czy kontynuować czy nie...

;]

Witam,
Berion dzieki za odpowiedz.
Jak probuje zainstalowac go dalej pomimo ze nie ma BOOT.ELF to nic sie nie dzieje. Sprawdzalem to juz kilka razy i nic - nie wiem dlaczego plytka dvd nagrana x1 na verbatimie.

Z memorka tez wszystko jest to ze nie chcial sie zainstalowac na niej to byl blad czytnik usb + karta sd, z "normalnego" pena poszlo OK.

Teraz mam wreszcie powody do zadowolenia
Z pena wrzucony esr zmiana nazwy esr na BOOT1.elf wrzucilem to do katalogu BOOT w FCMB. Pozniej uruchomilem sobie konfigurator FCMB i przypisalem pod R2 wlasnie esr'a zapisalem, spatchowlaem plytke i do konsolki.
Chwila nerwow i ..... jest dziala

WIELKI SZACUN DLA CIEBIE I INNYCH KTORZY UCZESTNICZA CZYNNIE W ZYCIU TEGO FORUM - RESPECT.

Mam teraz troche inny problem bo nie dzialaja mi oryginaly ( zawieszaja sie ) ale jutro rano nad tym jeszcze popracuje.

Jutro tez postaram sie dodac jakas inna aplikacje na memorke.
Ide popracowac teraz troche na zmarnowane - poswiecone plytki cd-r i dvd-r.

Raz jeszcze slicznie dziekuje i pozdrawiam
Do jutrzenki
beginnertv
beginnertv jest offline   Odpowiedz cytując ten post