Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.10.2008, 01:24   #10
HALFandHALF
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika HALFandHALF
 
Data rejestracji: 17.10.2008
Lokalizacja: To tu to tam... Z czasem tylko tam. Bo przeciez nie tu :)
Posty: 24
HALFandHALF zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez makaa92 Podgląd Wiadomości
Od jakiego***347; czasu mam nagrywark***281;.
i chwala Ci za to :-) ja troche dluzej ale nie o tym......

Cytat:
Napisany przez makaa92 Podgląd Wiadomości
Kolega poleci***322; mi emteci.. co o nich s***261;dzicie ?
Powiem tak.... Zgola daleki jestem od systematycznych udzielan sie na forach ale.... EMTEC to firma ktora powinna pozostac w latach 70tych i Basf bo dalej to juz tak by nie bylo slodko. Pamietam ze anno domini costam udalo mi sie naciac na jeszcze jakis CD w/w. Na ostatni czas stary i glupi skusilem sie na 24ct gold. Sporo dodam (CD+R, DVD+R, do tego zwykle DL 8.5). Podejscie mam takie ze ciezko mnie do czegos zmusic ale jak juz rusze..... :-) Wypalilo sie kilka DVD+R bo i od tych zapoczatkowalem swoja zabawe w "zlote plyty". Wypalajac kolejna cos jakos zachrzescilo. Tak sie jej przyjzalem i zauwazylem od taka "niestabilnosc warstw" i maly babelek powietrza na tym gdzie i nie ma nosnika a jest O :-) Po delikatnym poruszaniu tymze babelkiem z jednej dvd juz mialem dwie... Na 20 plyt po mniejszym lub nieznacznie wiekszym meczeniu zostalo 8 w calosci a reszta rozwarstwione. CD+R po wstepnym przegladzie tylko jedna miala ta przypadlosc w DL'ach nie zauwazylem. Plyty mialem z 3 seri i jedynie 4 DVD+R ktore zamawialem wczesniej byly wykonaniem klasy Verbatima (ktorego nie lubie nie podajac przyczyn :-) ) czy TDK a reszta to barachlo gdzie na prawde nie chcial bym nawet mierzyc ich czy wazyc ale mysle ze znacznie sztuka od sztuki by odbiegaly. Te z DVD+R'ki z pierwszej seri a kupilem je gdzies jak tylko pojawily sie na rynku byly czyms zupelnie innym i od strony wykonania, i grubosci i designu (naprawde ladne ale mam tylko 4szt :-) ) a reszta calego EMTEC (wlacznie z dobrymi nie wiem jak dlugo ale nie zaryzykuje....) nadaje sie do:
1. Sentymentow historycznych (Basf)
2. Smietnika
3. Empikow gdzie najczesciej mozna je spotkac miedzy durexami a mydlem

Wnioski na dzis dzien: zegnamy EMTEC i..... warto zostawiac paragony zakupu :-)


PS. Moze tym razem TDK ScratchProof (z DVD+R.. w DL i CD nie ma z tego co widze)? A jezeli to skad zamawiac? Szczerze na TDK nigdy do tej pory sie nie przejechalem i nie wiem po co byla mi ta zmiana... 24CT Gold k...wa go mac :-)

Ostatnio zmieniany przez HALFandHALF : 18.10.2008 o godz. 01:27
HALFandHALF jest offline   Odpowiedz cytując ten post