Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.10.2008, 16:33   #54
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
po stanięciu przed dylematem po tym jak w mojej 112(bez"D" przestała tacka wyjeżdżać pomogło smarowanie i jeszcze działa) ale patrząc w przyszłość ze długo nie pociągnie kupiłem właśnie 216(ATA 116) i jestem zadowolony mod na wersje 216L jakość gorsza jak w 112 ale zawsze to lepiej jak u konkurencji Pioneer to palnik u mnie od wszystkiego odczyt zapis Benq tylko skanuje i LS a PX to robię wypały tylko CD co aby pokazać kto jest King of Quality
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post