Dyskusja: [Sprzedam] YAMAHA F1
Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.10.2008, 10:08   #36
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,294
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak to bywa z antykami że do ceny dodaje się spory kawałek legendy,u mnie w schowku na sprzęt leży sporadycznie używany magnetofon kasetowy Technics RS-B 100 z orginalnymi kablami , instrukcjami ,kartonem kupiony jeszcze w Pewexie,jeszcze 4-5 lat temu karton był więcej wart niż sprzęt,a ostatnio miałem ofertę za 1000zł,ale jakoś żal mi się na razie się z nim rozstać.
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post