Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.10.2008, 11:14   #2197
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
przedwczoraj przyszła nowa nagrywarka z Komputronika-Pioneer 112. Dla niepamiętających przypomne, że zaczęła mi się sypać ta nagrywarka mając kaprysy na płyty głównie CDR i CDRW i później nie nagrywała ich wogóle.
Komputronik i serwis Pioneera wymienili na nową (odziwo mieli jeszcza na ATA) z biosem 1.21 .
Bałem się trochę bo różnie w tych serwisach ludzie funkcjonują i bałem się zakfalifikowania jej jako sperawną, ale jest ok. Działa
Z ciekawości przeczytajcie sobie co napisałem w dołączonej do paczki opisie usterki (może dzięki temu w ogóle jej nie sprawdzali tylko olali sprawe ):

Cytat:
OPIS USTERKI
nagrywarki DVDRW Pioneer 112:

Nagrywarka w ogóle nie nagrywa płyt CD-RW (testowane na 3 nośnikach), a także ma problemy z płytami CD-R. Nagrywa za to płyty DVD, ale też ma czasami z nimi problemy. Duże problemy z odczytem jakichkolwiek płyt posiadających dane. Raz czyta płytę, raz nie.
Nagrywarka była mało użytkowana. Problem powstał z czasem i do dnia dzisiejszego osiągnął wg. mnie apogeum.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie reklamacji i wymianę sprzętu na nowy. Jeśli sprzęt zostanie uznany za sprawny proszę nie odsyłać do mnie nagrywarki. Nagrywarkę testowałem w dwóch innych zestawach komputerowych więc niepotrzebny mi jest po prostu nie działający sprzęt, a także pokrycie kosztów przesyłki, które mogą się zrównać prawie z wartością nowego sprzętu. Rozumiecie Państwo sami. Pozdrawiam!

Dane...
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post