Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.11.2008, 22:10   #9
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Moze jestem zrzedliwy, ale dlaczego np. Ty, doswiadczony user, sam nie poszukales linku do tematu na forum?
Nie byloby szybciej? Latwiej i skuteczniej?

Drugie: byl tu mod, postow nie polaczyl, wiec pewnie nie ma potrzeby.

A ze user zalozyl temat, rozwiazal problem i podal rozwiazanie - to tylko nalezy sie pochwala!
Zauwazylem, zreszta juz od dluzszego czasu, ze temty scisle techniczne, konkretne sa omijane lub zbywane:
-a to juz bylo, tysiac razy - poszukaj, znajdz sobie sam itepe.
A moze wlozyc troche wysilku i samemu poszukac? Wielokrotnie szukajac czegos na forum dosteje bzdurne rekordy, wiec kolejne pytanie na podobny temat wcale mie nie dziwi.
Wiec moja drobna sugestja, albo odpowiadamy na temat, albo zajmijmy sie cym innym, tak jak wiekszosc, pisaniem o dupie Maryni, grzebaniem w smietniku, albo innymi waznymi i istotnymi sprawami.

I tak dodzy userzy forum skutecznie odstraszacie nowych a i mnie juz nie chce sie pisac.
Bo i dla kogo nie ma i poziom pada a i penie powiecie "znajdz sobie, a jak nie umiesz twoja strata"

I nie biez Vizztego osobiscie, bo to akurat nie o ciebie chodzi tylko tak ogolnie ylewam zale.
W sumie to ma sens...

Ale jest te***380; i du***380;o kontrargument***243;w

Ale nie chce mnie si***281; dzi***347; polemizowa***263;

Wi***281;c podzielmy zdania 50/50 i niech b***281;dzie jak jest bez wg***322;***281;biania


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post