Dyskusja: Windows 7
Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.11.2008, 10:19   #45
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez KarolluZ Podgląd Wiadomości
Ale generalnie czy ktoś to instalował na kompie ? Zaznaczam, że na kompie, a nie na virtualboxie, bo virtualbox to w zasadzie żaden wyznacznik. Ja zrobiłem tak, że dla w7 na virtualboxie przeznaczyłem plik dysku na 10GB i zacząłem instalke. Specjalnie nie robiłem partycji programikiem do partycjonowania tylko chciałem windowsem zrobic. Wiem wiem, że głupota. Jednak windows zrobił mi o dziwo 2 partycje. Jedna 200GB [domyślam, że na jakiegos bootloadera ewentualnie swapa, a druga to już systemowa. Sposób chyba skądś znany [linux ?]. Generalnie po zainstalowaniu wymuszenie podania hasla dla uzytkownika [odpowiednik hasla roota w linuxie]. Echhhh ciekawe tylko ile na koniec zostanie samego windowsa... zawartosc windowsa w windowsie ;-p ponadto na virtualboxie nie zauważyłem porażającej szybkości systemu... dlatego zainstaluje to na normalnym kompie i napisze
wrzuciłem na lapka (Pentium DualCore 1.6, 4GB RAM, X3100). i muszę powiedzieć ze szybciej niż vista... ale dużo wolniej niż mój xp x64. instalowałem 7 32 i 64bit. 64 zdaje się być szybsza, ale pewności nie mam, testów nie robiłem... zrobię później jakimiś smarkami
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post