Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.11.2008, 09:16   #234
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
@andrzejj9, nie oglądaj IronMana - tam facet spoiler! lata!
W każdym tego typu filmie przyjmuje się pewne założenia - IronMan będzie latał, Spiderman strzelał siecią, ci z Wanted podkręcali kule. Ale tu nie o tą przyjętą konwencję chodzi, ale o całą resztę - jeśli film jest zlepkiem mniej lub bardziej głupich, nie trzymających się całości scen, to trudno mi przymknąć na to oko i stwierdzić, że przecież całość nie jest dokumentem, więc trudno się czepiać. Widocznie już za stary na to jestem..

Żeby nie było.. 3 części Spidermana obejrzałem nawet ze względną przyjemnością, podobał mi się Hulk i nawet trochę X-man, przynajmniej pierwsza część. Lubię też Matrixa (ale tylko jedynkę), a ostatnio chętnie obejrzałem powtórkę Hellboy'a. Jak więc widać lubię tego typu filmy. Pod warunkiem jednak, że wykonanie stoi na jakimś sensownym poziomie.


A Wanted.. nawet ostatnia scena i morderca, który podchodząc do kogoś nie widzi krzyża na podłodze z żółtych karteczek widocznych na kilometr.. Albo gruby opasły rzeźnik, który nagle porusza się tak szybko, że jest w stanie unikać kul.. Litości... To jest dla mnie kręcenie scen na zasadzie "Wiemy, że to idiotyczne, ale nie potrafimy wymyślić nic sensowniejszego, a scena jest nam potrzebna, więc kręcimy. Może widz nie zwróci na to uwagi". Niektórzy zwracają...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post