Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.11.2008, 12:01   #797
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@czechoj

ja bym ci polecił coś takiego

E8400 dlaczego bo do E8500 nie warto dokładać ma tylko 0,5 mnożnik więcej

a trzeba dołożyć prawie 150 więcej

MB to kwestia gustu i upodobania dla firmy ja bym ci polecił Gigabyte X48-DS5 taka mam i jestem zadowolony mnogość ustawień OC stabilność 8x Sata u konkurencji zazwyczaj tylko 6 do tego 1x ide 2x FireWire na tylnym panelu + 1x na MB

co do Asusa ASUS RAMPAGE FORMULA INTEL X48 jest droższy ale daje świetne możliwości

można brać coś na P45 ale... Gigabyte GA-EP45-DS3R P45
ASUS P5Q PRO INTEL P45

przy wyborze MB trzeba postawić pytanie czy będę bawił się w OC lub w jakim stopniu jeśli planujesz max 30% to weź P45 jeśli natomiast 50% w górę to X48

pamięci to OCZ Reaper 2x2gb 1066mhz hmm może kumpel źle trafił ale u niego nie idą więcej jak podaje specyfikacja

kiedyś byłem fanem AMD ale dziś... mój E6300 pożera na śniadanie X2 6000+
fakt procki i MB są tańsze ale wydajność znacznie gorsza
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post