Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.11.2008, 15:22   #806
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hmm...
-cachemem.png
-clip.jpg
@pops co chciałem pokazać ze nawet słaby procek z dobra MB potrafi cuda
E6300/4300 można kupić za niespełna 100-150zł i osiągi podobne

właśnie w tym tkwi wyższość lepszych czyt. droższych płyt opartych na X48

można FSB kręcić ponad 500 i przy normalnych temp.

wiem wiem ze nie każdemu się chce lub nie che ryzykować...

przyjęło się ze dla 65nm vcore to 1,55max a dla 45nm 1,4 więc mi daleko do tego

poza tym gwarancja obejmuje zjaranie procka to nic się nie ryzykuje chyba ze na ten czas nie ma się czym go zastąpić na czas gwarancji

moje spostrzeżenie jest takie ze lepsze efekty daje podbijanie mhz na pamięciach niż obniżanie timingow

i tutaj jest przewaga pamięci na Micronach D9 dla normalnych @1200 to bariera nie do osiągnięcia

edit:
@pops jestem ciekaw rezultatów
edit 2
@frog
lepszym wyborem jest 9800 GTX szczególnie wersje firmowo podkręcone

lub jak masz więcej funduszy to GTX260

osobiście nie mam przekonania do ATI/AMD
__________________
Every wish is only a journey away...

Ostatnio zmieniany przez seku : 09.11.2008 o godz. 15:29
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post