Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.11.2008, 14:25   #15
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wink

Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
Spin Retry Count
10
Ilość ponowień prób rozpędzenia tależy. Atrybut ten przechowuje łączną ilość prób uruchomienia tależy przed osiągnięciem pełnej szybkości obrotowej (pod warunkiem, że pierwsza próba nie powiodła się). Spadek tego atrybutu jest oznaką problemów z podsystemem mechanicznym dysku.
Krytyczny: Nie

Akurat ta wartosc jest ok (u mnie tez tak jest, bo jak pisalem w swoim topicu wylaczyli mi 2-3 razy prad przy uruchamianiu kompa).
Gorzej z relokowanymi sektorami - bo to sa praktycznie bady
a ja twierdze ze to krytyczny TAK
bo np. niech dysk przestanie działac [zwolni lub przestanie czytac bo nie bedzie takiej potrzeby chwilowej] na chwile bo słuchasz muzy z cd albo cokolwiek innego i nagle trzeba coś odczytać z dysku ,np. winda cos doczyta i tu nagle dysk sie nie rozkreca raz , drugi ,trzeci u mnie to tak wyglądało
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post