Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2008, 21:45   #7
zibis
Bywalec
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 36
zibis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez panTOMas Podgląd Wiadomości
Po pierwsze powinieneś zwrócić uwagę na subtelną różnicę między jakością nagrania nośnika i jakością materiału wideo.
no to jest jasne, ja nic nie mówie o jakości nagranego filmu, tylko o jakości samego nagrania
a tak właściwie, to co wynika z tych dwóch zaprezentowanych przeze mnie wyników z NeroDiskSpeed?
Cytat:
Po drugie do kopiowania proponowałbym użyć innego programu np. ImgBurn (jeśli kopiujesz z kopii) I na miłość boską nie kopiuj "w locie" - odżałuj te parę minut więcej.
tak, tego też nie robię, bo mam tylko jeden napęd, więc Nero tworzy obraz na dysku..
chodziło mi raczej o to, czy może lepiej byłoby zgrać jakimś programem materiał źródłowy na dysk, potem tam coś z nim porobić (tylko co??) i nagrać jako dvdrom

Cytat:
Do ustawienia booktype nie musisz "grzebać" w materiale źródłowym tylko w opcjach programu, czasem w firmware nagrywarki (nie wiem czy Assus to umożliwia) w związku z tym nie ma znaczenia czy kopiujesz z - czy z +
czyli jak? jeśli nagrywarka bądź Nero to umożliwiają, to znaczy, że każda płytka + będzie nagrywana jako dvdrom?
bo nigdzie nie widzę, aby w Nero przy wybraniu "kopiowanie dvd" była mozliwość wyboru booktype..
zibis jest offline   Odpowiedz cytując ten post