Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.11.2008, 19:18   #27
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez stanleypl Podgląd Wiadomości
Z tego co się zorientowałem to z tańszych płyt wszyscy polecają do nagrywania audio Verbatimy Pastel albo Vinyl. TDK , EMTEC i Sony się skiepściły. Apropo EACa to nikt nie miał zamiaru używać go z formatami stratnymi, tylko z orginałami. Jeżeli chodzi o płyty to dbam o nie, nie ma możliwości, żebym miał jakąś porysowaną. Moich płyt, nawet z początku lat 90- tych, nie musiałem ani razu nie czyścić.
A co rozumiesz przez płyty tańsze i droższe ? Wydawało mi się,że Verbatim (pastel czy vinyl - skąd kupujesz vinyl ?) to juz te droższe ...

Ja zgrywam teraz moje płytki cdr (bootlegi Tangerine Dream czy jakieś rzadkosci) na dysk twardy. We FLACu. Robię magazyn. Pewnie w końcu kupię drugi HDD i zrobię backup. I tak będę czekał na SSD może albo na... nie wiem co..
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post