Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.12.2008, 16:20   #32
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam pytanko jak w kmplayerze "wywalić obraz na monitor zewnętrzny ??

dzięki, bo dziś podpiąłem do tv (ustawione jako pulpit rozszerzony) i nie mogę tego zrobić jak daję full screen, dopiero jak przeniosę całe okienko odtwarzacza to mam obraz na tv

dzięki za info

P.S.
chodzi mi taką opcję jak w subedicie

jeszcze raz dzięki za info

znalazłem

ale dzięki za chęci

Cytat:
Opcje / Ustawienia / Główne / Ekran / Zaawansowane - i tu w okienku "Pełny
ekran na monitorze" wybierz odpowiedni. Podczas ustawiania drugi monitor
musi być podpięty i skonfigurowany.
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 02.12.2008 o godz. 16:32
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post