Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.12.2008, 21:38   #10
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,538
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Szkoda, że mnie dzisiaj nie było w okolicy PKS-u

Wojsko ma wyszkolonych także w propagandzie ludzi, wiem, bo znam nawet takich, szkoda, że na takie akcje posyła się takich, którzy się dopiero szkolą...

No te akcje poborowe w Stanach można by na szkoleniach puszczać - ale oni mają do tego zupełnie inne podejście - zatrudiają pijarowców, którzy często nie wiedzą nawet dobrze, jak poligon wygląda, u nas coś tak podejrzewam, że namawiają tacy, którzy są dobrymi żołnierzami, ale zwyczajnie nie mają doświadczenia w sztuce przekonywania...

Zresztą, może to i lepiej, jest to bardziej "szczere" - jak oglądałem, jak dwóch mundurowych robi młodemu Amerykaninowi wodę z mózgu, to aż mi się go żal zrobiło...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post