Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.12.2008, 23:14   #38
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Niekompatybilność programu ze źródłem?

To raczej złudzenie z tą poprawą jakości, chyba że przy konwersji stosowałeś jakieś wyrafinowane filtry np. do odszumiana źródla.

Wiesz co? Ostatnio testowałem program TMPGEnc Authoring Works 4. Wydaje mi się, że jest idealny do tego przypadku -> wczytuje bezpośrednio m.in. te mpegi z kamery, możesz dodać jak chcesz te efekty przejść (wbudowane), zrobisz sobie menu i wyeksportujesz albo dvd9, albo od razu dvd5. Możesz też dodać podpisy. A jeśli koniecznie chcesz możesz te dvd9 przepuścić przez Rebuildera z CCE do dvd5 i problem z głowy.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post