Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.12.2008, 07:35   #33
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Teraz klikamy Prawym Przyciskiem Myszy na głównym ekranie KMPlayera i wybieramy po kolei: Wideo (Zaawansowane) -> Generator Wideo -> Wzmocniony Generator Wideo (C/A):
filmy chodzą mi bez zacięć, ale na ATI hd2600 - tej opcji nie mogę wybrać bo mi jakoś dziwnie przeskalowuje obraz, który jest nieruchomy

muszę w necie poszukać jak to uruchomić na ATI

na razie używam "VMR9 Renderless (HQ Napisów) - bo daje najlepsze rezultaty
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post