Dyskusja: XBOX 360 vs PS3
Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.12.2008, 22:45   #184
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
będziesz mógł w oglądać filmy na BD jeśli to Ciebie interesuje (całkiem możliwe, że za kilka lat będą dodawane do gazet jak teraz DVD ;])
Jest to praktycznie pewne ;-)

Cytat:
Wiesz, nikt Ci nie powie: kupuj X360 labo kupuj PS3
Taaaaak ? X-D

Cytat:
mimo iż przyzwyczaiłem się do wibracji w padzie to jednak 500zł nie dopłacę tylko po to aby mieć DS3
A zmusza ktos? Ja sprzedalem dwa SixAxiS'y i za te kase kupilem jednego Duala. Na drugiego wlozylem kase.

Cytat:
Gry cache'ją obecnie max 20GB (i to chyba nawet tylko MGS4 - btw: skandal jakiś)
Bzdur Ci ktos naopowiadal, MGS4 zajmuje 4,7 GB na starcie + ewentualne patche do MGO, dodatkowe piosenki do iPoda, Podcasty i kamuflaze.

Cytat:
No dobra specem od PS3 nie jestem, ale słyszałem różne historie ze zanim się w coś pogra to trzeba 5GB zainstalować itp.
Na ogol jest to faktycznie irytujace. Ale gdy MGS 4 sie instaluje i widac odpalajacego fajke Snake'a (niezla sugestia notabene - mamy akurat tyle czasu by wypalic papierosa) to az przyjemnie patrzec. Do tego dochodzi fakt, ze na gre fani czekali 4 lata, ogladali wszystkie trailery i zabijali sie o preordery na edycje kolekcjonerska. I gdy konczy sie instalacja a Davi Hayter znajomym glosem mowi "Can't you waitin', huh?" to az sie cieplo na serciu robi ;-)...

Cytat:
Ściągać duperele z PSS w tle można tylko grając w fanty z dysku i oczywiście w samym XMB. Podczas gry z nośnika optycznego status zmienia się na pending i nic nie pobiera. Zastanawiam się czy to burak by Sony (fw 2.53) czy "tak musi być". Nie rozumiem: jaka to jest różnica czy gram z HDD czy z BD?
Zadna. To zalezy od gry. Sa gry ktore powstrzymuja download odtwarzane z dysku, sa tez gry na BD ktore w Download nie ingeruja. Zwiazku z typem nosnika nie ma to zadnego.

Cytat:
Druga sprawa: na Europejskim PSS "psy dupami szczekają".
Taaak :->? Sciagnij Kup Tekken : Dark Resurrection Online, Super Rub'A'Dub, Super Stardust HD a przede wszystkim PAIN ( ^_^ ) to wtedy pogadamy :-D!

Cytat:
Szkoda, że w instrukcji nie napisano jak resetować ustawienia obrazu przy starcie bootloadera (włączyć i trzymać 5s power).
Jest napisane. Wiem, bo sam tego szukalem. Fakt ze jako male wtracenie, ale JEST. Ale to niewazne bo i tak powinienes przed podlaczeniem sprzetu cala instrukje PRZECZYTAC :-D!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post