Dyskusja: pilot uniwersalny
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2009, 10:01   #27
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Przypomniała mi się jeszcze jedna sprawa dot. pilota z LIDL'a. Otóż dziwnie ustawia się zegar w tym pilocie. Normalnie we wszystkich urządzeniach typu zegar, video, radio ustawiamy godzinę, następnie minuty i jak jest możliwe to jeszcze sekundy a zegar zaczyna odmierzać czas w momencie zatwierdzenia wyboru stosownym przyciskiem.
W pilocie lidlowskim wcisnąłem przycisk zatwierdzający w momencie ostatniego sygnału oznaczajacego punktualnie godz. 12.00 (z radia). Zegarek ręczny miałem już wcześniej ustawiony co do sekundy, tak że oba zegary winny równocześnie zmienić godzinę na 12.01. W pilocie lidlowskim czas zmienił się na 12.01 już po ok. 25 sekundach od zatwierdzenia. Ki diabeł myślę, czyżby minuta trwała tu tylko 25 sek. zamiast 60 sek
Ale później liczyłem sekundy i wszystko jest ok. Wygląda jednak na to, że czas startuje wcześniej aniżeli zatwierdzi się wybór minut. Na razie nie rozgryzłem jeszcze kiedy i to mnie trochę wkurza dlaczego tak jest. Czy Wy też zaobserwowaliście u siebie to samo
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post