Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.01.2009, 22:07   #11
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,246
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Też już się kiedyś podobnie nadziałem... Ino kwota była niższa, bo tylko raz i tylko 30zł + 3 rozmowy. Plus, rzecz jasna.

Innym razem coś tam Ani schrzanili przy przejściu z mixa na kartę. Kupiłem jej w prezencie telefon bo wiedziałem, że właśnie jej się zobowiązanie skończyło i zechce sama to i tak zrobić, a akurat miała urodziny. Ania przeszła na simplusa i po otrzymaniu informacji, że zmiana została dokonana, doładowała konto kwotą 30zł. To było przed wakacjami, więc przez następne 3 miesiące nie zużyła tych pieniędzy.

We wrześniu Ani blokują telefon. No jasne - doładowanie. Powinni zablokować po miesiącu , czemu tak późno? No to Ania doładowała za 30zł i czeka na odblokowanie w myśl tego, co jest napisane na ich stronie internetowej:

Cytat:
Okres ważności zaczyna być liczony od momentu ostatniego zasilenia konta Simplus.
Wizyta w BOKu i grzeczne pytanie "dlaczego" (Ania poszła sama). Odpowiedź - "nie wiadomo, nie sprawdzimy, bo komórka jest zablokowana". Co na to poradzić? "Doładować".

No to, jak to Ty, Reetou, mówiłeś, 0,95 (z mojego telefonu). To samo pytanie. Miły pan mówi "sprawdzę z mojego wszechwiedzącego konta". Po chwili "Acha, no przecież nie było doładowania". Ależ było, pszpana, a to simplus jest. "Ależ nie, to mixplus jest, a wy, ZBOKI (no, tego akurat nie jestem do końca pewien, czy dokładnie tak powiedział) jesteście po tym ostatnim doładowaniu i tak jeszcze sześć dych do tyłu".

Nie ma się co rozpisywać, było jeszcze parę telefonów i przede wszystkim wizyta w BOKu, gdzie już osobiście, przy nieco zażenowanej Ani, trochęmniejniżzwyklegrzecznie zapowiedziałem, czym to się wszystko dla nich skończy, jeśli w godzinę konto nie będzie odblokowane. Mogłem sobie na to pozwolić, bo nowe SE nie mają ograniczenia pamięci do iluś tam smsów i zarówno polecenie Ani, jak i odpowiedź o zmienie na simplusa dalej tam były.

Świetnie się za to poczułem, kiedy na burknięcie pod nosem pracownika "ja tu tylko pracuję" odpowiedziałem "to nie moja sprawa, że nie dostaje pan dodatku za obsługę oszukiwanych klientów" (wcześniej cham wypalił do Ani coś w rodzaju "to nie moja sprawa, czemu pani nie potrafi doładować konta w terminie")...
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post