|
Posiadam w laptopie Acera nagrywarkę Philips DS-8A10 04c. Niestety niechciała nagrywać płyt EMTEC Zrobiłem kopię firmwara (CX11) i przystąpiłem do aktualizacji.
Po aktualizacji nagrywarka nagrywa ale nie można zatrzasnąć tacki (Podczas nagrywania ręką trzymałem tackę). Podobno można uratować nagrywarke wgrywając EPPROMA, (oczywiście nie zrobiłem kopii). Jeżeli ktoś posiada EPProma to będę bardzo wdzięczy jeżeli mi go podeśle
|