Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.01.2009, 22:03   #11
pitersi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.01.2009
Posty: 2
pitersi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Posiadam w laptopie Acera nagrywarkę Philips DS-8A10 04c. Niestety niechciała nagrywać płyt EMTEC Zrobiłem kopię firmwara (CX11) i przystąpiłem do aktualizacji.
Po aktualizacji nagrywarka nagrywa ale nie można zatrzasnąć tacki (Podczas nagrywania ręką trzymałem tackę). Podobno można uratować nagrywarke wgrywając EPPROMA, (oczywiście nie zrobiłem kopii). Jeżeli ktoś posiada EPProma to będę bardzo wdzięczy jeżeli mi go podeśle
pitersi jest offline   Odpowiedz cytując ten post