Dyskusja: Autoring
Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.01.2009, 00:59   #13
mario62
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.12.2008
Posty: 12
mario62 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tak , mam nowy FW. Ale nic się nie poprawiło.To chyba jednak nie kodowanie ACSS. Myślę, że bardziej Java w niektórych płytach i pliki Jawowe generowane przez AnyDVD mogą być niestrawne dla Panasa. Rippując i przegrywając całą płytę za pomocą najnowszego Any DVD można mieć pewność na 100( chyba ) % procent, że odpali na BD35/55. No, ale niewiele jest takich, co wejdą na BD25. A BD50 troszku kosztują. Eksperymenty z TsRemux i TsMuxer oraz BD Rebuilder narazie kosztują mnie wiele czasu i nerwów i ...kupa, póki co. Płytki grają na czym się da: Samsungi, Soniaki, Sharpy, PS3 itd itp...Na Pasikoniku - nie!!! Niestety ( a może stety ) obraz z Panasa, a zwłaszcza sceny dynamiczne są nieporównywalnie płynniej odtwarzane niż na całej tej reszcie playerów. Wiem, bo wiele miałem w domu i testowałem godzinami ocierając się o rozwód. Niestety, bo inaczej dawno bym zamienił Panaska na coś bardziej "tolerancyjnego". No ale wymiata - i co zrobisz? czekam teraz na partie płytek 50 GB z Kraju Kwitnącej Wiśni i dalej będę testował. Myślę, że wielki potencjał jest w aplikacji BD Rebuild ale to wciąż beta. Może kiedyś to będzie coś jak DVD Shrink? Odsyłam do forum http://forum.slysoft.com/showthread.php?t=24805. Chłopaki też się kapnęły, że Pasikonik coś drętwy w materii Bd-R/RE, i na parę ciekawych rzeczy wpadli. Pozostaję w Nadzieji. Jedno jest pewne - odtwarza BD-R/RE, co prawda czasami i niektóre ale odtwarza, a to już coś.
mario62 jest offline   Odpowiedz cytując ten post