Dyskusja: Windows 7
Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.01.2009, 16:38   #137
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,617
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zgadzam się - jak już porównywać to podobnie "zagracone" systemy. Ale z drugiej strony - przecież to jasne, że mało kto (choć i tacy na pewno się znajdą) będzie chciał zainstalować siódemkę na kompie z P4@1,6 Ghz i 256 MB RAM.

Ja bym to porównywał inaczej - jak szybko w momencie premiery pracował Windows na kompie zakupionym tego samego dnia za przykładowo 3k zł i jak będzie pracował Windows 7 w momencie premiery na kompie również kupionym razem z systemem i również za 3k zł. Wtedy to będzie chyba najbardziej obiektywne porównanie.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post