Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.01.2009, 21:02   #1
DasBanan
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2009
Posty: 2
DasBanan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry PS2 9004 + modbo 760 v1.93 - gry psx

Witam,
na wstępie chciałbym powiedzieć ze szukałem podobnych zagadnień na forum ale nie znalazłem, więc pozwoliłem sobie zalozyc ten temat.

Problem jest następujący: Mam nową, przerobioną ps2,(tak jak w tytule (v19')). Wszystko chodziło ok - oryginalne i kopie gier PSX.
Podczas startu, gdy pojawia się napis Modbo Chip nacisnąłem przycisk "start".
Wyświetlił się komunikat, że chip został wyłączony. Po niemożności odpalenia zadnej z kopii, wyłączyłem zasilanie i ponownie je włączyłem.

Od tego momentu nie moge odpalić żadnej gry na PSX'a - oryginalu ani kopii - z jednym wyjątkiem, ale o tym zaraz. Po włączeniu konsoli i przejściu animacji SCE albo
a) pozostaje czarny ekran i płyta przestaje się kręcić,
b) odpala się broworser i twierdzi z nie ma danych na nośniku, po czym następnie wyskakuje komunikat, aby włożyć płyte PS/PS2.

Wyjątek przy odpalaniu oryginalu stanowi rzecz, iż: włączam konsole z otwartą klapą, następnie wchodze w broworser, dalej zamykam klapke i po rozpoznaniu przez konsole gry (psx), naciskam X i wtedy gra się odpala. Występuje to tylko w przypadku oryginału.

Nie mam pojęcia co sie mogło stać, jak to naprawić (stary poczciwy szaraczek nie sprawiał bynajmniej tyle problemów ;)).

Byłnym niezmiernie wdzięczny za udzieloną pomoc!!

Jeżeli taki temat był, a ja go nie zauważyłem, to z góry przepraszam za ponawianie tego samego wątku.
DasBanan jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online