Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.01.2009, 12:16   #41
Spredo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2009
Posty: 4
Spredo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
OK no fakt moze troszke przykrotko napisalem poprawiam sie

A wiec tak, Tension PL zabezpieczony jest jak kolega marekzi napisal SF v.5.00.008.002.
Obraz zrobilem przy pomocy ALCOHOL 120 1.9.7.Build 6221, programik FStarForce 3.3 (co kolega onimusza666 podal wyzej) zainstalowalem przed instalacją gry. Przy robieniu obrazu ustawilem predkosc odczytu DPM x1 poziom precyzji wysoki, natomiast w opcjach powlanczalem juz wszystkie nawet opcie czyli: ignorowanie typu nosnika , RPMS, emulacja blednych sektorow, danych subkanalowych, laser lock. Wlanczalem juz wszystkie opcje po wczesniejszych niepowodzeniach gdy mialem zaznaczona tylko opcje RPMS.

Po zainstalowaniu FStarforce montowalem obrazik w DT 4.30.3 instalowalem giere, po uruchomieniu system sprawdzal plytke i wywala mi komunikat w stylu "wykryto probe emulacji ble ble ble..." i po chwili bluescreen. Wydaje mi sie ze wszystko robilem dobrze, wedlok wskazowek w tym temacie, ale moze cos zostalo po poprzednich instalacjach i deinstalacjach gry, co nie pozwala poprawnie dzialac FStarForce.

Probowalem jeszcze dzialac sposobem co na 1 stronie podal marekzi czyli (wypalona płyta w napędzie, wyłączanie emulacji RMPS w DT) ale tez jakos mi nie zaskakuje.

Jesli marekzi masz Tensiona PL to sproboj moze za pomoca FStarforce uruchomic i napisz czy sie da. Ot taka mala prosba. bede wdzieczny
Spredo jest offline   Odpowiedz cytując ten post