Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.01.2009, 21:25   #45
marekzi
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.09.2004
Posty: 219
marekzi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Już jestem.
Tension'a za pomocą FStarForce raczej odpalić sie nie da - przecież wyraźnie podawałem, że FStarForce jest do SF5,5 (i ew. 5,6 - różne głosy tu są). Tension ma SF5.082 i działa tylko ta metoda (obraz-płyta-odłączanie RMPS; - mile mnie łechce nazywanie jej "metodą marekzi", ale ja tego nie wymyśliłem). Podobno można tu nabrać wprawy i szybko mieć nawet 99% prawidłowych uruchomień.
Pisałem tez o patchach-skryptach umozliwiajacych "zautomatyzowanie" samego włączanie takich gier tą metodą - są to t.zw RmpsSwitcher'y - np. http://www.bestmedia.kiev.ua/forum/i...=0&#entry13070
Jego autor wyraźnie pisze, że umozliwia odpalenie gry "Turgor" czyli Tension w wersji RU. Pewnie do Tension-PL też sie nadaje bo wersja StarForce ta sama czyli 5.08.2.
Rzecz polega na tym, ze programik automatycznie wyłącza emulację w DT w odpowiednim momencie, w sposób powtarzalny za każdym razem, do tego moze to robic dla wielu różnych gier zabezp. SF. Ma mozliwosć zrobienia skrótów do każdej z tych gier do ich odpalania i jeszcze kilka innych "usprawnień".
Na dole tej strony jest link antistarforce5_v1_0rc1.rar - kliknąć i pobrać
marekzi jest offline   Odpowiedz cytując ten post