Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.01.2009, 19:22   #15
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Zauważalne jest, że czym bardziej jakiś model jest popularny tym więcej narzekania - bo większa ilość sprzętu jest u ludzi a statystycznie czym więcej jest u ludzi tym więcej awarii. Jednak kupując mniej popularny model bez krytyki też można się nadziać ponieważ nie zdobywając popularności nie przeszedł "chrztu bojowego".
A najgłośniej zawszze krzyczą ci co im coś padło albo nie działa jak należy.

Kiedyś to były czasy, szedłem do sklepu brałem to co nie wraca na serwis i cześć. Teraz mam internet i czytam: to nie działa, tamto się trzęsie, a co innego wyje. Dowiaduję się, że to co było dobre miesiąc temu to mogła być ściema do celów PR i teraz może być zupełnie coś innego pod tą samą nazwą.

Producenci mają jakość gdzieś, liczy się tylko liczba cyferek w kolumnie sprzedaż i zaczynają robić jak chińskie fabryki badziewia, padnie ? trudno, masz tu nowe, bo tak się bardziej opłaca.

Dobrze, że przynajmniej dyski są teraz relatywnie tanie w przełożeniu na oferowaną pojemność, ale z drugiej strony spadek cen musi być czymś spowodowany, gdzieś trzeba przyciąć koszty, a gdzie najlepiej się tnie ? Bo przecież nie na dziale PR.

Ja osobiście najważniejsze dane mam pokopiowane w przynajmniej 5 miejscach, nie zdziwił bym się jakbym jakąś troszke starszą wersję znalazł jeszcze gdzieś indziej, może to lekka przesada z mojej strony, ale przynajmniej jestem całkowicie spokojny, padnie ? a niech se pada, mam gwarancję. Prawdopodobieństwo, że mi to zniknie na raz ze wszystkiego jest jak trafienie 6 w totolotka.

Ostatnio zmieniany przez pops : 20.01.2009 o godz. 19:28
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post