Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.01.2009, 13:41   #2
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Pamiętam te sklepy troche, co prawda nie moje czasy ale mam starszych braci
W domu mam nawet jeszcze KATALOG PŁYT 1991 jakiejś dużej firmy, która się tym zajmowała.
Uzywam go czasem po prostu jako ... katalog płyt różnych kapel z lat 80-tych.
Teraz od tego jest w sumie wikipedia i "sklepy" internetowe

Bo mieli chyba wszystko co mogli mieć a nawet więcej (składanki, muzyka filmowa itp)
Nagrywali "wyłącznie na wysokiej jakości sprzęcie firmy Technics"
Można było nawet sobie wykupić dostęp do kolekcji i sprzętu na godziny, a potem "samodzielnie wykonać nagrania o wysokiej jakości technicznej" czy jakoś tak

Pamiętam też wskaźniczki wysterowania (cyfrowe z diodek LED lub analogowe z wskazówką). Prąd podkładu, wybór typu kasety IEC-I/IEC-II, eehhhh.
I te kolorowe kasety kupowane z Pewexie za dolary (jeszcze je mam w pudle)

TDK A (Accoustic, czerwone) ,D (Dynamic, pomarańczowe), AD (Accoustic-Dynamic, niebieskie), SA (Super Avilyn, złote), SA-X, ME, AD-X , RE (ładne! - bordowe) , IF (jak RF ale białe albo czarne - i w dziwinych pudełkach)
Sony EF, UX, UX-S
BASF Ferro Extra (czerwone), Chrome Extra (niebieskie), Chrome Maxima (jasnoniebieskie), Chrome Maxima II
Maxell

i wiele innych

Mam jeszcze kilka nowiutkich TDK SA (już z nowych serii, inne niż te powyżej) kupionych w MM, leżą już z 5 lat - popularyzacja nagrywarek CD i MP3 nastąpiła tak szybko ze nie zdążyłem nagrać

PS
Patrzcie stare TDK D:


i AD jeszcze w folii

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 22.01.2009 o godz. 13:52
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post