Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.12.2005, 10:18   #16
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hehe, pamiętam jak mnie czołgiem po parku wozili, strasznie wyłem, ale mi się podobało
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.12.2005, 10:18   #17
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
mialam wtedy roczek i raczej nie pamietam, ale tamten okres z opowiesci wiem ze byl , pokazuja co roku w telewizji fragmenty
ciesze sie ze bylam tak mala aby tego nie pamietac jako wlasne doswiadczenie, ale trzeba o tym wiedziec bo to dotyczy wszystkich
__________________
wsciekła baba
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 10:35   #18
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kraj zatrzymał się wtedy na 10 lat i cofnął o 15.

dzisiaj zbieramy tego żniwo.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 10:45   #19
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
ja widze jedno - Polska wreszcie zaczyna sie rozwijac, jestesmy coraz bardziej skomputeryzowani itp.
bedzie coraz lepiej, mam nadzieje..
co wy o tym myslicie?
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 10:48   #20
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez Smartek
ja widze jedno - Polska wreszcie zaczyna sie rozwijac, jestesmy coraz bardziej skomputeryzowani itp.
bedzie coraz lepiej, mam nadzieje..
co wy o tym myslicie?
też tak myślę.

a kaczofobi powinni zacząć jadać kacze mięso z nienawiści

sam uwielbiam
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 13:17   #21
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Pamietam doskonale, mialem z 8 lat, obudzil mnie placz mamy w kuchni, ojciec przykleil sie do radioodbiornika i nasluchiwal Wolnej Europy ktora okropnie zagluszali, wiec lazil z radioodbiornikiem po calym domu aby zlapac sygnal... zapytalem mame dlaczego placze, a ona mi powiedziala ze jest wojna... przeszly mnie ciarki i balem sie okropnie, bo wojne wyobrazalem sobie rodem z czarnobialych filmow sowieckich. Telefony nie dzialaly, ludzie nerwowo chodzili po miescie i kazdy sie odwiedzal, pytajac o wiesci... za oknem widzialem kilka wozow opancerzonych, MO jezdzila w kolko z wlaczonymi swiatlami...
...w telewizji lecial glownie jaruzel ze swoim przemowieniem, z przerwami na muzyke powazna, UKF nie nadawal, na dlugich w programie pierwszym byla tylko muzyka powazna, byla nawet "fajna" zima, ale nie poszedlem w tym dniu na sanki, w poniedzialek rodzice byli zdezorientowani czy isc do pracy czy nie... ja mialem ferie i nawet mnie to cieszylo... po swietach ojca internowali za dzialania w Solidarnosci i wpuscili dopiero po polroku, tragicznie to przezylem, oczami dziecka, swiat byl wtedy dla mnie szary, do tego wylaczali prad po 17:00 - 18:00 ktos pamieta jak wylaczali ten cholerny prad?
__________________
----------
pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Ormianin : 13.12.2005 o godz. 13:20
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 13:27   #22
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
ja widze jedno - Polska wreszcie zaczyna sie rozwijac, jestesmy coraz bardziej skomputeryzowani itp.
bedzie coraz lepiej, mam nadzieje..
co wy o tym myslicie?

eee... czyżbym coś przegapił
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 13:43   #23
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cieszę się, że temat został dobrze przyjęty przez większość - a szczególnie, że pojawiły się wypowiedzi osób, które - podobnie jak ja - były wtedy dziećmi - i z takiej perspektywy to pamiętają (podziękowanie dla @Jabba the Hutt ,@joujoujou, @para i @Ormianin). Takie wspomnienia są mi bliskie - a z tego co widzę - byłem wtedy może nawet młodszy od części z Was (4,5 roku). Chyba głównie z tego względu, nie pamiętam rozmów rodziców, strachu itd. Jedynie jak już napisałem - byłem wtedy w tej pamiętej nocy u Dziadka - a rano śp. Wuja nie mógł znaleźć transmisji Mszy w radiu. Była atmosfera strachu - pamiętam jak Dziadek odwoził mnie do rodziców - na ulicach były pustki i jakieś dziwne napięcie.
Na pewno jednak przewija mi się w pamięci to co napisał @Jabba the Hutt
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt
(...) Babcia włączyła radio i usłyszała kawałek mowy Jaruzela. Jakaś wojna - powiedziała. (...)
Jak jednak widać - nie wszyscy chcą do tego tematu wracać i o nim mówić - cóż każdy ma do tego prawo. Ja też nie jestem za jakimś gloryfikowaniem historii - a tym bardziej życiem historią na co dzień (a są tacy ludzie niestety). Jednak nie można zapomnieć o takich datach, wydarzeniach - tak jak to dobrze ujęli chociażby @ed hunter i @nowygiena , @malaczarna - szacunek dla Was. To nasza - Polski historia - i to wcale nie taka odległa - i należy o tym pamiętać - a tym bardziej przypominać ją młodszym od nas.
Cytat:
Napisany przez Smartek
ja widze jedno - Polska wreszcie zaczyna sie rozwijac, jestesmy coraz bardziej skomputeryzowani itp.
bedzie coraz lepiej, mam nadzieje..
co wy o tym myslicie?
Ogólnie prawda - też się zgodzę, że Polska jakoś się rozwija - i miejmy nadzieję, że będzie lepiej. Tylko, że niestety jakoś ten rozwój nie dotyczy wszystkich - i jak to już coraz oficjalniej się mówi - bogaci są coraz bogatsi, a z drugiej strony - biedni coraz biedniejsi - i jest ich coraz więcej. Chyba nie o to chodziło. Oczywiście wiadomo - transformacja, przemiany - to wszystko ma swoją cenę - i wiadomo też - globalizacja i wiele innych. Ale też widać wyraźnie że w pewnym momenie - i to nie jednym chyba - w ostatnim 15-leciu popełniono błąd - albo i wiele błędów.
I co ważne - w znacznym stopniu sytuacja obecna jest też spuścizną całych 50 lat PRL'u - a niestety wprowadzenie stanu wojennego - jak napisał @ed hunter - jeszcze bardziej nas cofnęło.

Wiem, że jutro już większość z nas będzie myśleć o czymś innym - ja też. Ale dziś jednak jest dzień aby o tym pamiętać.

[i]
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 13.12.2005 o godz. 13:48
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 14:29   #24
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Taka jest istota rocznic - wrażliwi myślą w ten dzień, choć parę minut, co się zdarzyło iles tam lat temu w podobny dzień. Inni nawet nie wiedzą o co chodzi. A szkoda. Po wielu latach obchodzenia rewolucji październikowej w listopadzie, możemy wreszcie wspomnieć swobodnie o naprawdę ważnych dla Polaków dniach.

Z obrazków stanu wojennego i lat 80-tych pamiętam jeszcze
- kubeł na śmieci z przestrzeliną (Popowice - Wrocław)
- to,że raz mnie i moich Rodziców goniła "polewaczka milicyjna" - i to pod własnym domem. Poszlismy zobaczyć zbierającą się demonstrację.
- przestrach Babci, pamietającą II Wojnę, kiedy usłyszała (w czasie tej samej demonstracji pod zajezdnią tramwajową na Legnickiej) strzały z ostrej amunicji, strącające liście z drzew. Mimo to Babcia (stary akowiec), leżąc na podłodze balkonu, pilnie obserwowała wydarzenia.
- gadanie Urbana o kocach dla nowojorskich bezdomnych...
- smród gazu łzawiącego i łuskę tekturową po gazowym granacie
- helikoptery krążące nad dzielnicą Fabryczna

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 19:36   #25
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ale zdolano opanowac strajki ktore non stop paralizowaly kraj... I to jest dobra strona tego wszystkiego... szkoda tylko ze jedna z niewielu, jak nie jedyna...
Pozdro.
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 19:50   #26
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Angry

Cytat:
Napisany przez mallow
Ale zdolano opanowac strajki ktore non stop paralizowaly kraj... I to jest dobra strona tego wszystkiego... szkoda tylko ze jedna z niewielu, jak nie jedyna...
Pozdro.
taaa.... najlepiej to wyszło w kopalni "Wujek".....
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 20:11   #27
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
nagle wpadlem na pomysl jak zlikwidowac bezrobocie!

mnie wtedy jeszcze na tym swiecie nie bylo, ale gdy sie dowiedzialem o tragedii przybylem najszybciej jak tylko moglem. niestety podroz zajela mi dobre 10 miesiecy.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 13.12.2005 o godz. 20:17
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 20:32   #28
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja tez mialem roczek jak to sie dzialo, ale pamietam dobrze czasy kartek na wszystko co mozliwe, czasy kilometrowych kolejek, PGRow, bananow w paczce z Niemiec, deficytu wszelkich dobr, nawet tych podstawowych

ciesze sie, ze mozna wybierac, ze nie kazdy musi jezdzic nowa syrena, mozna kupic starego opla, ze nie musze tankowac na CPN a moge wybrac shell, ze mamy policje a nie MO, ze moge glosowac nawet na leppera (celowo z malej litery) a nie na millera (tez celowo z malej), ale tez ze moge kupic polskie maslo, polskie mleko, polska szynke, polska koszule i na placz mi sie zbiera na mysl o tym, co zrobili z Radmorem

co do NIE to bez komentarza, wstydzilbym sie to kupic

ciesze sie, ze nie wszyscy jeszcze zdziczeli i nie wszyscy wpominaja z rozrzewnieniem komune
wydaje mi sie ze jest teraz ciezej z praca, przynajmniej z opowiadan starszych, ale to cena ogolnie pojmowanej wolnosci, cenic nalezy nawet taka, bo jednak to wolnosc

dobrze, ze sytuacja normalnieje

p.s. jakos nie widac zwolennikow lewicy (ja chetnie widzialbym w Polsce normalna, niesowiecka, lewica- potrzebna jest rownowaga), pewno ich troche dezorientuje taka liczba postow osob, ktore nie tesknia za komuna

i co z tego, ze jaruzelskiemu przykro (ponoc?)
na tym polega resocjalizacja, przed ktora sprytnie uciekl
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 20:45   #29
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Doskonale pamiętam brak teleranka
I jakiegoś pajaca w ciemnych okularach

Oraz to :

Stoi na placu oddział milicji
Silny i zwarty, pełen ambicji. Bój się milicji!
Stoi i sapie, dyszy i chrzęści
Wśród łbów zakutych pały i pięści
W łeb anarchistę, w łeb ekstremistę, w łeb syjonistę
Już ledwo myślą, już ledwo czują
Lecz oni nigdy nie zastrajkują.

Za nimi działacze się przyczaili
Tłuści, przewrotni, obłudni, mili
Chcą na Syberii urządzić biwak
Pierwszy z nich Wojciech, drugi zaś Siwak
Trzeci Olszowski doczekał chwili
Że Solidarność w pień będą bili

Czwarty w tej pracy głośny Rakowski
Piąty brew zmarszczył - to Obodowski
Szósty ma dupę zamiast głowy
Doczep mu uszy - Urban gotowy
Siódmy to pisarz wielki - Żukrowski
Ósmy Kłosiński, kretyn beztroski
Dziewiąty Czyrek - uczeń Edwarda
Klas robotniczych to awangarda.

Wszyscy są oni zdania jednego:
" Związek Radziecki jest naszym kolegą "
I choćby przyszło miliard Chińczyków
I każdy zjadłby milion klopsików
Sraliby potem przez milion lat
To nie zasraliby Kraju Rad.

Nagle gwizd! Nagle świst!
Gazy buch! Pały w ruch!
Najpierw powoli i jeszcze z umiarem
Ruszyła gromada zbójców ospale
Zabili siedmiu, chyba za mało
Więc wali i wali pała za pałą
Po głowach, po nogach i gna coraz prędzej
Górników, hutników łomoce i pędzi

I skądże to, jakże to, czemu tak gna
Że wali, że bije, że strzela pif paf
To aktyw partyjny, on wprawił to w ruch
To on zagrożony ratuje swój brzuch
To aktyw, co z biura teleksem do sztabów
A sztaby rozdają już pały wśród drabów
Co biją i walą i znów kogoś gonią
Bo aktyw do sztabów wciąż dzwoni i dzwoni
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 21:21   #30
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
mnie tylko zastanawiaja te kosze z plonacym koksem, kto to wymyslil jaki to trzeba miec "tęgi" leb do tego !!!
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.