Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.12.2005, 01:20   #1
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Czas pisania postu - jak długo można ??

Witam !
Pisałem dziś dość długi post (chyba około 20 minut) - i jak to już kolejny raz mi się zdarzyło - przy próbie zamieszczenia - pojawiło się okienko logowania - a po nim - napis jak poniżej.
Sytuacja nie wystąpiła już po raz pierwszy - nie pamiętam, czy poprzednim razem były takie same komunikaty - ale chyba tak (albo o nieistniejącym temacie).
Czy mógłby ktoś to mi wytłumaczyć - jak długo można pisać post ??

Pozdrawiam
ro29
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-schowek02.jpg  
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.12.2005, 01:38   #2
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z racji tego, iż prztrafiło mi się, to parę razy wklejam teraz treść do notatnika
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 08:03   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wink

Cytat:
Napisany przez PIOTR34
Z racji tego, iż prztrafiło mi się, to parę razy wklejam teraz treść do notatnika
jaka zapobiegawczość - nie wystarczy kopiuj, jak trzeba odejść od kompa?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 08:35   #4
Arcadio
Zeropostowiec
 
Avatar użytkownika Arcadio
 
Data rejestracji: 12.09.2005
Posty: 370
Arcadio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W Operze "Kopiuj jako notatkę" i masz to zachowane. Przezorny zawsze ubezpieczony
__________________

Arcadio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 15:03   #5
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez PIOTR34
Z racji tego, iż prztrafiło mi się, to parę razy wklejam teraz treść do notatnika
Witam !
Też tak zazwyczaj przy dłuższych tekstach robię - tylko, że do Worda - jakoś z przyzwyczajenia. Ale to jednak pewna niewygoda.
Cytat:
Napisany przez ed hunter
jaka zapobiegawczość - nie wystarczy kopiuj, jak trzeba odejść od kompa?
No nie zawsze wystraczy - sam kiedyś zrobiłem tylko Kopiuj - i ... nie było co wkleić.
I nie koniecznie trzeba odchodzić od kompa - mi takie coś zazwyczaj się przytrafia jak piszę jaką długą wypowiedź - wtedy trwa to trochę - a między czasie coś np. jeszcze sprawdzam itd.

Podejrzewam, że to związane jest z ustawieniami bezpieczeństwa - to tak jak automatyczne wylogowywanie - tylko, że skoro się pisze, to powinno być chyba to traktowane jak jednak aktywna działalność - tak jak to jest jak się przegląda Forum.

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2005, 10:14   #6
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
opera ma ten plus, że klikając wstecz wraca do poprzedniej strony z zachowanym tekstem mojego postu.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.12.2005, 12:56   #7
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
opera ma ten plus, że klikając wstecz wraca do poprzedniej strony z zachowanym tekstem mojego postu.
Firefox tez to ma
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.