Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.10.2003, 12:22   #76
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
brzuszki - jak sie nie podoba - to sie nie zmuszaj - uciesze sie

bgn - nie ma juz modow - kazdy z nas ma prawie te same prawa i uprawnienia i kazdy z nas wie co sie dzieje, forum laduje sie u niektorych (nawet na modemach) szybciutko - a u niektorych fatalnie, dodanie zliczania userow z serwisu nie ma nic z tym wspolnego, choc zbieglo sie w czasie, a jesli chcesz sie ukrywac przed wladza... coz... uczelnie maja stale ipeki i ciezko sie ukryc

reszta - forum i caly serwis zostal popsuty od srodka przez osobe A ktora nie konsultujac tego z nikim przeinstalowala php na serwerze - koniec piesni - naprawienie tego przekracza nasze obecne mozliwosci bo nie jestesmy w stanie zabezpieczyc sie przez powtorka - to ma do tego provider i cala reszta

koniec tematu (jak sie poprawi to sami zobaczycie, do tego czasu komentarze sa zbedne - podziekujcie brzuchatemu)
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.10.2003, 12:35   #77
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[QUOTE]-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
[B]brzuszki - jak sie nie podoba - to sie nie zmuszaj - uciesze sie


Podoba sie.Ty mi sie nie podobasz,ale ty - to jeszcze nie cale forum,choć tobie sie wydaje inaczej.
A odpowoedzi typu - komu sie nie podoba to spadac -to juz chamstwo
do którego jeszcze jednak nie przywykłem.
Gówniarstwo sie nie da niestety leczyć,bo bym ci cos wypisał - darmo dla bardzo potrzebujących
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2003, 13:52   #78
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmm, mam lacze 128 kbit, jednoczesnie sciagam z ftp'a pelna predkoscia, i forum dziala bez zajakniecia. No ale ja nie mam dostepu do kodu wiec nic nie poradze.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2003, 14:21   #79
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
W sumie to rozumiem moderatorow, ze nie maja nic wspolnego z poprawa dzialania forum.
Ale forum strasznie sie slimaczy.
Nie zwalajmy tutaj na providera bo wchodze takze na inne fora i jakos tam to sprawniej wyglada a tutaj strona sie laduje i laduje niby wszystko juz jest zaladowane a to nadal sie laduje musze sam zatrzymywac to ladowanie bo mnie to wkurza.
Druga sprawa to juz mowilem ThanatoSowi nawet na gadu sa problemy ze sciaganiem plikow.
testowane na trzech przegladarkach ostatnio jakos mi sie udalo sciagnac 2 pliki i to chyba przez przypadek bo przewaznie to google i szukam stron skad mozna to sciagnac.
I ostanie cos ten serwis zrobil sie za bardzo komercyjny.
Rozumiem, ze niektorzy chca sobie zarobic ale chociaz moze trioche wiecej pracy by wlozyli w dzilanie tego serwisu.
Bo nawet jak szukam jakiegos artykulu na stronie glownej, ktory kiedys czytalem to troche musze sie nagimnastykowac, zeby go znalezc, a mozna by to bardziej uproscic.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2003, 14:27   #80
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[QUOTE]-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
bgn - ............, a jesli chcesz sie ukrywac przed wladza... coz... uczelnie maja stale ipeki i ciezko sie ukryc
*********************************
och Sid - kiedy ty wydoroslejesz.Skad ci przyszedl do glowy pomysl, ze chce sie ukrywac przed wladza ( napisalem tylko, ze loguje sie za kazdym razem, nie uzywajac ciastka i nic wiecej). Mam ( czy tez uzywam )dwa stale IP w Wasku i jeden dynamiczny z ktorego aktualnie pisze teraz. A nie pomyslales, ze to ja moge byc ta...no ...wladza


A wyjasnienia dotyczace dzialania forum przeczytalem, trzeba bylo to napisac po zasygnalizowaniu przez Wojtka T problemu
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2003, 16:34   #81
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[QUOTE]bgn napisa***322;(a)
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
bgn - ............, a jesli chcesz sie ukrywac przed wladza... coz... uczelnie maja stale ipeki i ciezko sie ukryc
*********************************
och Sid - kiedy ty wydoroslejesz.Skad ci przyszedl do glowy pomysl, ze chce sie ukrywac przed wladza ( napisalem tylko, ze loguje sie za kazdym razem, nie uzywajac ciastka i nic wiecej). Mam ( czy tez uzywam )dwa stale IP w Wasku i jeden dynamiczny z ktorego aktualnie pisze teraz. A nie pomyslales, ze to ja moge byc ta...no ...wladza


A wyjasnienia dotyczace dzialania forum przeczytalem, trzeba bylo to napisac po zasygnalizowaniu przez Wojtka T problemu
od niedawna wiemy sie stalo, zmiana obecnego stanu rzeczy jest trudna - chocby dlatego ze niektorym forum dziala bez problemu (np. userom neostrady) a niektorym na znacznie mocarniejszych laczach nie dziala wogole - problem wyglada na totalny random (co tez nie dziwi kiedy ktos nie myslac zaczyna grzebac w rzeczach o ktorych nie ma wiekszego pojecia - bo sa podejzenia (uzasadnione) ze zmieniono nie tylko wersje php (pol biedy) ale tez tresc niektorych plikow...) i brak jest jednoznacznych objawow pozwalajacych precyzyjnie zlokalizowac CO sie wali (bo narazie wyglada ze wali sie wszystko - a przeinstalowanie forum na ver 3.0 nie pomoglo wogole)

nie, nie przyszlo mi do glowy ze mozesz byc wladza, choc ja juz na tym forum sie raz ostro zdziwilem
a wniosek o ukrywaniu wysnulem z tych 'wzgledow' dla ktorych sie kazdorozowo logujesz i pewnej nietajonej niecheci do mnie i nie tylko - ale chyba faktycznie przesadzilem
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2003, 07:17   #82
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
szanowni userzy - a jak jest teraz? misiek dokonal dosc drastycznej zmiany - u mnie jest DUZO lepiej a u was?
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.10.2003, 08:03   #83
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jest trochę lepiej w porównaniu z piątkiem, tzn. posty ładuja się trochę szybciej.

Ale jeśli w postach są wklejone obrazki to nadal trwa to bardzo długo - 30-60s u mnie.

Jak nie było problemów to obrazki pojawiały się po kilku sekundach.
para jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.10.2003, 07:26   #84
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
szanowni userzy - a jak jest teraz? misiek dokonal dosc drastycznej zmiany - u mnie jest DUZO lepiej a u was?
**************************************
u mnie jak polskiej gospodarce - mimo zapowiedzi na lepsze - bez zmian.
PS. Poniewaz , jak to stwierdzil Para, obrazki dodatkowo zwalniaja ladowanie - to moze paru kolegow dokonaloby samoograniczenia z obrazkami osobistymi, szczegolnie tymi animowanymi?
Tak tylko zapytalem.

PS. Wyslanie tego posta zajelo mi przeszlo minute, a pojawienie sie ponownie strony kolejna

Ostatnio zmieniany przez bgn : 07.10.2003 o godz. 07:30
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.10.2003, 15:27   #85
eloise
Dobry Człowiek
 
Avatar użytkownika eloise
 
Data rejestracji: 30.07.2002
Lokalizacja: PolSKA
Posty: 840
eloise niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
bgn napisa***322;(a)

PS. Poniewaz , jak to stwierdzil Para, obrazki dodatkowo zwalniaja ladowanie - to moze paru kolegow dokonaloby samoograniczenia z obrazkami osobistymi, szczegolnie tymi animowanymi?
Tak tylko zapytalem.
ja również chciałem o to poprosić Szanownych Użytkowników
__________________
I otrze z Ich oczu wszelką łzę, a śmierci już odtąd nie będzie.
eloise jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.10.2003, 17:41   #86
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
obrazek w porownaniu z kodem strony to pryszcz ale jak bede mial cos innego to podmienie

za dwa dni forum i serwis zostanie wylaczone na czas nieokreslony (prawdopodobnie na dwa dni)
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.10.2003, 19:24   #87
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ze swojej strony moge powiedziec, ze zauwazylem poprawe.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2003, 21:31   #88
Nol
TDI
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 23.09.2001
Lokalizacja: Kraków - AGH / Cieszyn
Posty: 765
Nol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Włażę przez sieć AGH i muszę powiedzieć, że mi się forum ślamazarzy
__________________
Pozdrawiam
Nol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2003, 20:35   #89
Wojtek Toruń
Jak może to pomoże
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Toruń
Posty: 460
Wojtek Toruń zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam po długim czasie spowodowanym ciężkim dostępem do forum.
W sumie nic się u mnie nie poprawiło .
Pisze to w tej chwili z mozilli z knoppixa na CD. (żeby nie z OE )
Może jest ciutke szybciej ale nadal do d... .
Szkoda mi tego forum ale czekanie na załadowanie strony czasem nawet 2 minuty jest ponad moje siły.
Moze to zalezy od okolic .
Lącze sie z Torunia po kablówce i SDI .
Wszędzie tak samo.
Prosze zróbcie coś.

PS CDRinfo tez nie chodzi najszybciej szczególnie jak się juz wgłębia w tematy i artykuły.
Pozdrawiam
Wojtek Toruń jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.