Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.08.2004, 21:23   #31
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez gallus
Ja również jestem ZA , a jeżeli to możliwe to czy mógłby to być taki pop-up, jak przy kliknięciu w normalnym oknie odpowiedzi
PS. od siostry przyszłej polonistki dowiedziałem sie że STYLÓW .. ale wg mnie to bez różnicy
No właśnie próbowałem tak zrobić, ale jakieś inne funkcje są w showthread.php i newreply.php i niestety nie da rady tego tak łatwo podpiąć
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.08.2004, 21:33   #32
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
No właśnie próbowałem tak zrobić, ale jakieś inne funkcje są w showthread.php i newreply.php i niestety nie da rady tego tak łatwo podpiąć
No to jeżeli masz czas i ochotę to podepnij to pod reszte stylów i bedziemy musieli sobie jakoś z tym radzić...
-edit-
Teraz sobie uświadomiłem, że chyba na forum jest zapotrzebowanie na shutbox'a, a wnioskuje to z tematu o nabijaniu postów
Pozdrawiam
-edit2-
Szkoda,że to okienko emotów nie otwiera się w nowym oknie, ale to i tak już coś, że przynajmniej jest
__________________


Ostatnio zmieniany przez gallus : 21.08.2004 o godz. 22:47
gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2004, 11:13   #33
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jak tam z tym linkiem sie maja sprawy
Kiedy mozna spodziewac sie przeniesienia tego linku z ciemnego stylu do innych stylów??
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.