Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 02.07.2002, 00:47   #1
TeacMan
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika TeacMan
 
Data rejestracji: 05.08.2001
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 255
TeacMan zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cool Forum a seriale i cracki

Mam pomysł, ponieważ już chyba nigdzie nieidzie się zapytać o jakiś serial czy *****. Może dodać taki OFtopic - Seriale & Cracki. Mi osobiście brak tej możliwości już nie przeszkadza, ale dzisiaj zauważyłem kłutkę na poście gościa co poprosił o keya do Clona, ruszyło mnie to trochę bo przecież z 1/2 roku temu wszyscy wymienialiśmy się tymi numerami ile wlezie (dobrymi i złymi ).
Przecież jeśli ktoś nie zna nawet Astalavisty to jest pogrzebany, a pomagać żecz ludzka. :cool:

Mam jeszcze jedną myśl związaną z forum, do wstawiania w wiadomościach mogło by być więcej tych NEW mordek, złotych oczywiście (na początek te z ikon wiadomości) Są niezłe nie to co te kolorowe które można spotkać na każdym forum. :cool: :cool: :cool:

Pozdrawiam ..::emieN:::..
__________________
"Człowiek powinien sięgać dalej niż na wyciągnięcie ręki, bo pocóż było by niebo."
Robert Brauning

http://s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=82993
TeacMan jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.