Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy Jesteś za zamknięciem tematu POLITYKA, oraz wprowadzeniem zmian w REGULAMINIE
TAK 12 48.00%
NIE 11 44.00%
NIE MAM ZDANIA 2 8.00%
Wszystkich głosów: 25. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 30.07.2011, 20:44   #37
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Gregg Podgląd Wiadomości
Rzadko, bardzo rzadko się udzielam. Ale skoro już tu trafiłem, to podzielę się refleksją, że skoro dzieci nie potrafią bawić się w piaskownicy, to należy tę piaskownicę zamknąć. Tego domaga się społeczeństwo! Proponuję więc, by każdy zainteresowany podpisał oświadczenie-petycję, np. takiej treści:

Nikt mnie nie zmusi do pisania z sensem, na temat i kulturalnie, bo byłby to zamach na wolność słowa i inne wolności. Z tego względu należy wszystkim uniemożliwić pisanie. Tym bardziej, że ich pisanina mnie denerwuje, bo piszący nie podzielają moich słusznych poglądów, a to jest nie tylko niewybaczalne i chamskie, ale i głupie. Postuluję więc zamknąć, skasować, zbanować! Wszystkich z wyjątkiem mnie!
[miejsce na podpis]
Hmmm, nareszcie głos z sensem. a nawet

IMHO - nie ma najmniejszego sensu jakakolwiek ingerencja w to co jest pisane na forum.
Grasuje to, stara, od lat znana banda zboków i pijaków i próba wpłynięcia na nich, aby napisali coś z sensem, gramatycznie, oraz bez błędów ortograficznych, jest z góry skazana na porażkę.
Należy wiec uzbroić się w cierpliwość i założyć, ze kiedyś im się znudzi (albo nie) z wyjątkiem oczywiście Pierwszego Prowodyra i Podżegacza - Rycha.
Ten z cala pewnością będzie się za to smażył w piekle.
Czego i wam wszystkim życzę, oraz naszej kochanej Administracji, ze słowami uznania i podziękowaniami.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Apple flame war (było: Apple iPad) Bartez Systemy operacyjne i aplikacje 8008 20.04.2020 17:13
AVI -> VCD [poradnik] sc0rpi0 DVD-Video 282 28.11.2011 12:34
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 01:41


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.