Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.08.2005, 19:28   #16
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tipros
Zniknęły chyba 3 komentarze. Dotyczące karty dźwiękowej, litka i jeszcze jakiegoś duperela. Ogólnie nie były to pochlebne komentarze, ale nie były obraźliwe i nie były te prowokujące ...
Akurat ten komentarz o Litku czytalem (zreszta nawet dopisalem sie tam). Byl to kometarz prowokacyjny, jednostronny, dosc niskich lotow i kwalifikowal sie do usuniecia, wiec nie masz sie co dziwic. Innych usunietych komentarzy nie widzialem, ale sadzac po tamtym, mogly byc podobne i stad ten efekt.
pawelblu jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.08.2005, 19:51   #17
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tipros
@Loczek
(...)wypowiedzi kogoś innego to znaczy, że komentarz dotyczy tylko newsa a nie odpowiedzi na komentarz kogoś innego, bo w ten sposób nakręcana jest dyskusja, której nie jednokrotnie byłem uczestnikiem. A co kto ma to chyba nie ma znaczenia, wiedza lub zdanie zazwyczaj dotyczy czegoś czego osobiscie nie mamy.
Tipros wejdź tu - http://www.cdrinfo.pl/news/8585 i spójrz na pierwszy komentarz.

Teraz mi powiedz jak się to ma do tego "komentarz dotyczy tylko newsa a nie odpowiedzi na komentarz kogoś innego".

"fe" - co to jest "fe" ? To jest Twoja opinia, to jest Twój komentarz dotyczący produktu, którego nie ma jeszcze na sklepowych półkach ?
Loczek jest offline  
Stary 26.08.2005, 21:26   #18
Tipros
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2004
Lokalizacja: nie mieszkam
Posty: 19
Tipros w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@Loczek
powiedz mi czy Ty jesteś taki serio czy tylko na tym forum ?
Zaproponowałem rozwiązanie co do komentarzy, ale napisałem, że w potyczkach słownych sam uczestniczyłem.
Tak to jest moja opinia na temat produktu, którego jeszcze nie ma na półkach.
Czy chcesz dodać jeszcze, że w mojej jednej sylabie zawarłem jakieś 50 różnych spraw ?


Dowaliłeś się na początku o ilośc komentarzy, a teraz pokazujesz jakieś konkretne komentarze i co to ma niby ukazać ? Że nie lubie Liteona ? To fakt - to mój komentarz. Po 3 latach jak lubiłem - już nie lubie. Przeczyrtaj całość skoro tak wyłuszczasz ...

Ja przynajmniej mam jakas opinię, którą zawarłem w jednej sylabie. Ty nie potrafiłeś zrozumieć treści mojego posta sprzed kilku godzin.

przeglądnąłem sobie topic z Litkiem. Loczek Ty masz kompleksy ... Normalnie dobija Cie fakt, ze to ja jestem na górze tej listy. Przy każdej okazji sprowadzasz temat na ten tor.

Gdyby tematy były edytowalne to nie byłoby mnie na liście ... Loczek by się nie dowalał i byłoby spokojniej ...

@Pawelblu
Zamieszczałem przeróżne komentarze. Od kilku liter do konkretnie długiej litanii. Można było po nich poznać nastrój, jumor i nastawienie do konkretnych ludzi, produktów czy też sytuacji. Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie moja komentarze to do których przyrównasz te których nie widziałeś ... ups... nie widziałeś ich ... czyżbyś zgadywał ? A komentarz dotyczący karty dźwiękowej nie był prowokujący, chyba, że prowokowałem sam siebie do napisania jak marny sprzęt to jest.

Jest mnóstwo ludzi, którzy piszą przeróżne rzeczy - obraźliwe, prowokujące (podobno ja też) wulgarne itd itp

Zdradź mi proszę jeśli chodzi o ten temat: http://www.cdrinfo.pl/news/8594
czy użytkownik mandaryn (będzie teraz, ze się skarżę) nie uzył czasem zwrotów powszechnie uznanych za obraźliwe i wulgarne ? No chyba, że się mylę i moje stwierdzenie, że jakiś produkt to chłam zdecydowanie bije to na głowe .... pewnie własnie taka opinia zostanie wystawiona.

Ostatnio zmieniany przez Tipros : 26.08.2005 o godz. 21:37
Tipros jest offline  
Stary 26.08.2005, 21:45   #19
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tipros
powiedz mi czy Ty jesteś taki serio czy tylko na tym forum ?
Zaproponowałem rozwiązanie co do komentarzy, ale napisałem, że w potyczkach słownych sam uczestniczyłem.
Jestem taki na serio, że jak ktoś ******y od rzeczy to mu o tym mówię. I nie ważne kto to jest.

Cytat:
Napisany przez Tipros
Tak to jest moja opinia na temat produktu, którego jeszcze nie ma na półkach.
Widać że profesjonalnie podchodzisz do sprawy...

Cytat:
Napisany przez Tipros
Dowaliłeś się na początku o ilośc komentarzy, a teraz pokazujesz jakieś konkretne komentarze i co to ma niby ukazać ? Że nie lubie Liteona ? To fakt - to mój komentarz. Po 3 latach jak lubiłem - już nie lubie. Przeczyrtaj całość skoro tak wyłuszczasz ...
Pisałem już o Twoich komentarzach. I nie chodziło o ilość ale o jakość. A mówiąc o ilości miałem na celu pokazanie jak wiele z nich nic nie wnosi do dyskusji.

Cytat:
Napisany przez Tipros
Ja przynajmniej mam jakas opinię, którą zawarłem w jednej sylabie. Ty nie potrafiłeś zrozumieć treści mojego posta sprzed kilku godzin.
Ja pozostanę przy swoim systemie komentowania.

Słowo "fe", przepraszam zwrot, bo słowem tego nie można nazwać uważasz komentarzem ?
Loczek jest offline  
Stary 26.08.2005, 21:48   #20
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tipros
Zdradź mi proszę jeśli chodzi o ten temat: http://www.cdrinfo.pl/news/8594
czy użytkownik mandaryn (będzie teraz, ze się skarżę) nie uzył czasem zwrotów powszechnie uznanych za obraźliwe i wulgarne ? No chyba, że się mylę i moje stwierdzenie, że jakiś produkt to chłam zdecydowanie bije to na głowe .... pewnie własnie taka opinia zostanie wystawiona.
Tipros zajmij się Sobą. Co Ciebie obchodzi mandaryn ?

Przypomina mi się szkoła.

Dwóch chłopczyków pomalowało mazakiem ścianę w szkole. Jeden został złapany , a drugi uciekł. Ale ten, który został złapany nie mógł przeboleć, że tylko jemu się oberwało więc podkablował kolegę.

Ostatnio zmieniany przez Loczek : 26.08.2005 o godz. 21:53
Loczek jest offline  
Stary 26.08.2005, 21:59   #21
Tipros
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2004
Lokalizacja: nie mieszkam
Posty: 19
Tipros w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@Loczek
ta treść nie była skierowana do Ciebie i nie zapominaj się bo nie jesteś tutaj w roli tatusia, który będzie napominał ....

Ja mam się zajać sobą ? To Ty się ciągle mnie czepiasz. Ja pisze na temat (Liteon) a Ty dowalasz o komentarzach ? Przyganiał kocioł garnkowi ... Zanim nastepnym razem chlapniesz to przemyśl swoje zachowanie ... !
Tipros jest offline  
Stary 26.08.2005, 22:02   #22
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tipros wiem, że to nie było do mnie.

Ale jak już piszesz to pisz normalnie.

I wcale się Ciebie nie czepiam. Poprostu zwracam uwagę.
Loczek jest offline  
Stary 26.08.2005, 22:12   #23
Tipros
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2004
Lokalizacja: nie mieszkam
Posty: 19
Tipros w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hahahahahhahaha

no to teraz mnie rozwaliłeś ...

wiedziałeś, że nie do Ciebie, ale odpowiedziałeś ...
nie czepiasz się mnie, ale czepiasz się ilości moich komentarzy ?
normalnie ? co widziałeś nie normalnego ?

zwróciłes uwage mówisz .... a na co konkretnie ?

Ostatnio zmieniany przez Tipros : 26.08.2005 o godz. 22:18
Tipros jest offline  
Stary 26.08.2005, 22:19   #24
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tipros
Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie moja komentarze to do których przyrównasz te których nie widziałeś ... ups... nie widziałeś ich ... czyżbyś zgadywał ?
Nie pozostaje mi nic innego jak napisac jeszcze raz podkreslajac co wazniejsze slowa.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Akurat ten komentarz o Litku czytalem (zreszta nawet dopisalem sie tam). Byl to kometarz prowokacyjny, jednostronny, dosc niskich lotow i kwalifikowal sie do usuniecia, wiec nie masz sie co dziwic. Innych usunietych komentarzy nie widzialem, ale sadzac po tamtym, mogly byc podobne i stad ten efekt.
Mogly, nie musialy - nie wiem. Po prostu pomagam Ci zrozumiec dlaczego twoje komenty polecialy - to wydaje mi sie najsensowniejszym wyjasnieniem.

Cytat:
Napisany przez Tipros
Jest mnóstwo ludzi, którzy piszą przeróżne rzeczy - obraźliwe, prowokujące (podobno ja też) wulgarne itd itp

Zdradź mi proszę jeśli chodzi o ten temat: http://www.cdrinfo.pl/news/8594
czy użytkownik mandaryn (będzie teraz, ze się skarżę) nie uzył czasem zwrotów powszechnie uznanych za obraźliwe i wulgarne ? No chyba, że się mylę i moje stwierdzenie, że jakiś produkt to chłam zdecydowanie bije to na głowe .... pewnie własnie taka opinia zostanie wystawiona.
Rozumiem ze pytasz sie mnie o zdanie. Moim zdaniem sa to slowa ktore moga byc uznane za obrazliwe. Jednak jezeli by to ode mnie zalezalo to bym ich nie wycial - dlaczego, ano dlatego bo nie maja ofensywnego charakteru. To krotki i w pewnym sensie zabawny komentarz, natomiast twoj post przeciwko LiteOnowi, z humorem mial niewiele wspolnego, bylo to raczej prowokujace i tendencyjne opowiadanie z teza.

Na koniec chce zaznaczyc ze nie jestem osoba zajmujaca sie komentarzami na glownej. Od czasu do czasu je czytam (akurat Twoj komentarz o LiteOnie przeczytalem), czasem cos pisze, ale raczej rzadko - w zasadzie prawie tylko wtedy, jezeli sa jakies newsy ze swiata nosnikow.
pawelblu jest offline  
Stary 26.08.2005, 22:32   #25
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tipros
normalnie ? co widziałeś nie normalnego ?
Uproszczę. Wszystko...

Cytat:
Napisany przez Tipros
wiedziałeś, że nie do Ciebie, ale odpowiedziałeś ...
Wyrażam tylko swoją opinię. Zauważ, że nie używam przy tym "fe".

Temat był rozpoczęty przez Ciebie. To Ciebie wszystko się tyczyło.

I to ty wyjechałeś z tym "mandarynem". A teraz masz żal, że się Ciebie "czepiam".

Przykro się zrobiło, że Ciebie wytargali za uszy a kolegę nie ?

Nie płacz.
Loczek jest offline  
Stary 26.08.2005, 22:41   #26
Tipros
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2004
Lokalizacja: nie mieszkam
Posty: 19
Tipros w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@Pawelblu
1. Napisałeś, że tamte mogły byc podobne i stąd ten efekt. To nie wygląda na próbe zrozumienia tylko udowodnienie, że poleciały bo były podobne. Nie wiesz tego ...
2.Sensowne wyjaśnienie najcześciej z rzeczywistością ma mało wspólnego...
3.Chodzi mi o fakt wulgaryzmu ... Zachodzi pytanie czy moje fe jest gorsze od poje**** ...

Ja pisze tylko wtedy gdy mam cos do powiedzenia ... sprawdź. Co do Liteona miałem do powiedzenia, że jest fe ... i to powiedziałem ! Kogo to miało sprowokować ? ALbo kogo uraziło ? Albo inaczej - kogo uraził mój usuniety komentarz ?

Ciesze się, że chociaż Ty próbujesz być asertywny ...


@Loczek
i znów trafiasz kulą w płot ...
nie interesuje mnie czy ktokolwiek czepiał się mandaryna ... interesuje mnie dlaczego tamten post został, a mój zniknał. Nie uważam, że choćby w małym stopniu był gorszy od tego.
Nie udawaj .... tylko niech wreszcie do Ciebie dotrze, że z tym czepianiem chodzi o ilośc komentarzy ... odwracasz kota ogonem czy naprawde nie czujesz co piszesz ?
Kto mnie wytargał za uszy ? bijesz po katach i nie za bardzo idzie Ci celowanie ...
Poza tym co Ty masz z tym płaczem ? Czy ktoś tutaj płacze ? Czy moja wypowiedź wygląda jak użalanie się nad sobą ? Czy gdziekolwiek narzekałem na los i popadałem w histerie ?
Nie mam pojęcia co próbujesz osiągnąć, ale to nie ze mnie robisz ....


treśc zawarta w tym poście: http://62.21.98.27/showthread.php?t=39164
przez Loczka świadczy tylko o fakcie, że jest to stronnicze podejście i skierowane do mnie nie dlatego, że mam duzo komentarzy (choc to właśnie o tym ciągle krzyczy - nie do końca rozumiejąc, że nie chodzi o ilość) tylko z powodu jakiejś znanej tylko jemu osobistej niechęci. Na szczęście nie jesteśmy sami na wyspie i nie jesteśmy na siebie skazani, wobec czego proponuje, że każdy pójdzie swoja drogą. Ja uznam te czepianie się za nie byłe, a Loczek zachowa swoje chybione uwagi dla siebie. Czy użytkownik Loczek przyjmuje takie rozwiązanie

Ostatnio zmieniany przez Tipros : 26.08.2005 o godz. 23:01
Tipros jest offline  
Stary 26.08.2005, 23:02   #27
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tipros
i znów trafiasz kulą w płot ...
nie interesuje mnie czy ktokolwiek czepiał się mandaryna ... interesuje mnie dlaczego tamten post został, a mój zniknał. Nie uważam, że choćby w małym stopniu był gorszy od tego.
Ad.1. No właśnie dlaczego Ty dostałeś po uszach, a mandaryn nie ? Dlaczego błedu u mandaryna nikt nie zauważył, a u Ciebie tak ?

Przecież to jest niesprawiedliwe...

Cytat:
Napisany przez Tipros
Nie udawaj .... tylko niech wreszcie do Ciebie dotrze, że z tym czepianiem chodzi o ilośc komentarzy
Ad.2. Przyznam się. Od kiedy zobaczyłem Ciebie na liście "TOP 10 Komentujących" zapragnąłem mieć taką samą liczbę komentarzy. Nie śpie, nie jadam. Moim celem jest prześcignięcie Ciebie. To moje marzenie. Co ja bym zrobił aby być pierwszym...

Cytat:
Napisany przez Tipros
Poza tym co Ty masz z tym płaczem ? Czy ktoś tutaj płacze ? Czy moja wypowiedź wygląda jak użalanie się nad sobą ? Czy gdziekolwiek narzekałem na los i popadałem w histerie ?
Nie mam pojęcia co próbujesz osiągnąć, ale to nie ze mnie robisz ....
Ad.3. Czytaj Ad.1.

Dobranoc.
Loczek jest offline  
Stary 26.08.2005, 23:06   #28
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tipros
treśc zawarta w tym poście: http://62.21.98.27/showthread.php?t=39164
przez Loczka świadczy tylko o fakcie, że jest to stronnicze podejście i skierowane do mnie nie dlatego, że mam duzo komentarzy (choc to właśnie o tym ciągle krzyczy - nie do końca rozumiejąc, że nie chodzi o ilość) tylko z powodu jakiejś znanej tylko jemu osobistej niechęci. Na szczęście nie jesteśmy sami na wyspie i nie jesteśmy na siebie skazani, wobec czego proponuje, że każdy pójdzie swoja drogą. Ja uznam te czepianie się za nie byłe, a Loczek zachowa swoje chybione uwagi dla siebie. Czy użytkownik Loczek przyjmuje takie rozwiązanie


Dno.

Dobranoc.
Loczek jest offline  
Stary 26.08.2005, 23:14   #29
Tipros
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2004
Lokalizacja: nie mieszkam
Posty: 19
Tipros w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@Loczek
Znów nie doczytałeś, że to nie było do Ciebie ...

Odpowiadasz na treść nie skierowaną do Ciebie, a to co napisane do Ciebie przemilczysz bo nie potrafisz na to odpowiedzieć. Nie jesteś w stanie przedstawić ani jednego normalnego argumentu, a tresc twoich tekstow nie ma się nijak do tego co pisze ...

PO pierwsze ad.1 co dla Ciebie jest chyba za trudne więc wyłuszcze ci problem bo nie do końca jarzysz literki które wchłaniasz:

chodzi o fakt, że ktoś uznał mój komentarz za gorszy od tego i go usunął. Dokładniej o to, że ktoś to tak potraktował. Dla uścislenia nie interesuje mnie czy oberwał za to (choc nie wyobrażam sobie jak to miało wyglądać). Nie chodzi o to, że ktoś zauwazył czy też nie zauwazył błędu (to tez mylne stwierdzenie) tylko o sprawe, że jedne zostało uznane za złe, a drugie nie.

Dno to ty reprezentujesz swoją osobą i swoimi wypowiedziami.

Zaczynam się głośno śmiać z twych niudolnych prób machinacji treścią.
Już to raz powiedziałem i teraz powiem to do Ciebie: pisz sobie teraz co chcesz, mam to ..... w poważaniu. Jak będziesz chciał ze mną podyskutować to najpierw sprawdź w definicji co to znaczy dyskusja ... i to na tyle do Ciebie !
Tipros jest offline  
Stary 27.08.2005, 08:10   #30
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tipros może i się czepiam, może i jestem natrętny, ale nie zachowuję się ja nastolatek, któremu dano przed tygodniem komputer z podłączeniem do internetu.

Tipros pisząć o mnie ale do ogółu chciałeś pominąć moją osobę ?

I Ty mi piszesz o dyskusji ?

Rozmawiasz ze mną. Nikt więcej tutaj nie pisał (od któregoś tam momentu). I w pewnym momencie już mnie pomijasz ? To wg. Ciebie książkowy model "rozmowy" ?

Ten mój post post ( http://62.21.98.27/showthread.php?t=39164 ) jest jeszcze słaby, poszukaj czegoś bardziej interesującego, czegoś skandalizującego. Czegoś co bardziej wstrząśnie opinią publiczną.

Co to wogóle za zwyczaj wygrzebywania starych "komprominutących" postów ?

Kończe i życze miłej soboty.

Już nie bedę pisać.
Loczek jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.