![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD. |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Ocena dyskusji | Tryby wyświetlania |
|
|
#1 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 20.01.2008
Lokalizacja: Kanzas City
Posty: 51
![]() |
Kieszeń do dysku 2,5 cala w laptopie dell inspiron
Witam. Mam taki problem. Chciałem rozbudować swojego laptopa i kupiłem dysk twardy sata 2,5 cala 320 gb. Rozkręciłem laptopa i okazało się, że w zatoce na dodatkowy dysk twardy nie ma takiej metalowej kieszeni do której przykręca się ten dysk i mocuje się go do laptopa. Nie wiem gdzie można dostać coś takiego. Proszę pomóżcie. Rozglądałem się trochę ale widziałem tylko obudowy do zewnętrznych dysków twardych 2,5 a ja chciałbym go zamontować w środku.
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 38,945
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Coś takiego?
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=150352912566 Szukaj na ebayu, albo napisz do della - przecież części też sprzedają. http://accessories.euro.dell.com/sna...iron%20Laptops
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 20.01.2008
Lokalizacja: Kanzas City
Posty: 51
![]() |
Tak coś takiego tylko jeszcze powinna być taka wtyczka do podłączenia dysku. dzięki
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 20.01.2008
Lokalizacja: Kanzas City
Posty: 51
![]() |
Sprawdzałem na stronce della niestety nie sprzedają czegoś takiego. Pozostaje mi chyba szukanie na giełdach używanego sprzętu. Tylko trochę dziwne że w sklepie w którym kupowałem ten dysk nie oferują tej kieszeni. Przecież bez tego nie zamontuję dysku.
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| Przydatne artykuły, rozwiązania Tips & tricks > Win 2000/XP/2003 | Eliasz | Komputery - oprogramowanie i sprzęt | 14 | 28.09.2008 23:44 |
| podział dysku w laptopie | fuegopl | Komputery - oprogramowanie i sprzęt | 12 | 05.01.2008 22:46 |
| [c++] slowne wyswietlanie liczby | misiek767 | Off topic | 1 | 28.11.2006 20:03 |
| Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW | Jozgaw | Napędy optyczne CD | 7 | 21.06.2004 08:31 |
| Znacie jakies przdatne komendy z wiersza poleceń ?? | Laser | Off topic | 30 | 21.03.2003 00:20 |