Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   Przerobiona Konsola Playstation 2-problem. (https://forum.cdrinfo.pl/f104/przerobiona-konsola-playstation-2-problem-58418/)

rammstein777 04.11.2005 21:57

Przerobiona Konsola Playstation 2-problem.
 
Przerobiłem Kosolę Playstation 2, Chipem Ripper 3,2 by chodziła na pirackie gierce itd.-ale mam teraz z nią problem, a mianowicie-konsola przyszła pierwszym razem od firmy i nic nie dąło się odtworzyć z piratów ani z Playstatin 2 ani z jedynki, no a o filmach nie wspomne i mp3, wiec wysłałem jeszcze raz bo firma stwierdziła że któryś z lutów z Chipa mógł sie odlutować.
Za jakiś czas zadzwonili do mnie że jest wszystko wporządku i konsola uruchamia gierki z Playstation 2 i jedynki, wiec spowrotem do mnie trafiła-po rozpakowaniu wrzuciłem gierce z PS2 na płycie DVD Mind (szajse) i poszła tylko ze z wielkim problemem ale po ponownym uruchomieniem gierki u kolegi dalej nie działała.I już jest ten sam problem co poprzednio, a u nich wszystko działało.
Co może być problemem,wina plytek, szybkością nagrywania lub moze coś źle robie-poradzcie i pomóżcie.Please

anciol 05.11.2005 05:10

Sprawdzałeś konsole tylko na tej jednej grze ? Nic nie piszesz o innych grach, ale przyczyną może być właśnie szajsowata płyta lub też jest źle wypalona i wtedy konsola jaj nie łyknie. Max. prędkość wypalania płyt dvd na konsole wynosi x4. Po wyżej tej prędkości konsola może mieć problem z odczytem, gra sie będzie przycinać i długo ładować.

Berion 05.11.2005 15:13

standard. Syfiasta płyta... PS2 to nie Xbox, że łyknie byle jaki nośnik (niestety :/).

Nagraj tak jak w tutorialu na np. Verbatimie

rammstein777 11.11.2005 20:03

Problem dalszy-Kupiłem pare gier originalnych na PS2, pare z Anglii i pare na Allegro i kupilem także TDK+r.
Przegrywałem i na Nero i Alkoholu 120% szybkościami x2 lub x4 i dalej d........... nic nie chodzi.
Kurcze co to może być, czyżby mnie kłamali ????????????????

Desden 11.11.2005 22:44

A czemu na "gwałt" chcesz DVD+R? Wypal na DVD-R-verbatimie najlepiej jak radził Berion.

rammstein777 11.11.2005 23:09

Kurcze ale ja nie mam możliwości kupienia ,ot tak sobie płyt.
Każdy i radził TDK(inne forum), teraz Verbatime, a ja nie mam kasy i dostepu poza netem a i to kosztuje(koszta przesyłki, itd.)
A nie moga być jakieś Esperanza, albo coś innego.

Desden 12.11.2005 05:56

Cytat:

Napisany przez rammstein777
A nie moga być jakieś Esperanza, albo coś innego.

Mogą być,ale wypal DVD-R ;)

rammstein777 13.11.2005 11:46

Kurcze, nagrywałem już na róznych i dalej lipa-tylko że jest jeden myk,a mianowicie:szajsowata płyta Mind jak ruszy to potem wszy6stkie gry chodza z psx i PS2, ale zanim ruszy trzeba tysiać chyba razy restartować. ???

anciol 17.11.2005 05:35

Skoro masz takie problemy z odpaleniem gier to chyba raczej wina jest po stronie konsoli, może z chipem coś nie tak, albo jest źle zamontowany. No nie wiem, ale skoro piszesz,że już tyle różnych płyt próbowałeś i dalej lipa, to na bank winna jest konsola. Tak myśle.

Berion 17.11.2005 12:30

Cytat:

Napisany przez anciol
[...] może z chipem coś nie tak, albo jest źle zamontowany. [...]

Jakby tak było to nic by nie odpalił lub uszkodził mobo :)

rammstein777 17.11.2005 22:48

Kurcze i co ja teraz mogę zrobić-ale sie załamałem 300 poszły w błoto.

anciol 18.11.2005 04:29

Uszy do góry :) Odeślij jeszcze raz konsole do tego serwisu, opisz im dokładnie co sie dzieje, może tym razem jednak coś naprawią. A tak dla pewności jeszcze zapytam, czy orginały chodzą bez problemów ??

loki7777 18.11.2005 09:16

300 zl za przerobke, to co co za chip i firma?

Berion 18.11.2005 11:30

Cytat:

Napisany przez rammstein777
Kurcze i co ja teraz mogę zrobić-ale sie załamałem 300 poszły w błoto.

:O Ile? Za co trzy stówy ?

I dlaczego uważasz, że w błoto? Chcesz sprawdzić? To zrób kopię z nieporysowanego oryginała na Verbie -R Advanced Azo. Jak nie "złapie" za drugim/trzecim razem to masz problem.

To, że konsola nie radzi sobie z syfem to jest absolutnie normalne zjawisko i nie ma się czym przejmować.

rammstein777 23.11.2005 22:03

Kopiowałem z Orginałów na Verbatim DVD-R i dalej nie chodzi.
Do serviska już słałem i odesłali twierdząc że jest wszystko oki, ale u mnie dalej lipa.
Orginały u mnie chodzą bez problemu.
A trzy stówy dlatego że Chip kosztował 200zł.+montarz 50+ koszta przesyłki 2 razy 80zł to już wyjdzie 330. :podbite:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.