Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 26.05.2012, 10:40   #1
MaxWar
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 26.05.2012
Posty: 7
MaxWar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pusty plik ISO

Witam. Mam problem związany z pustym plikiem *ISO. Zassałem z neta kopie zapasową True Crime. I okazał się problem gdyż gra jest w NTSC i przyszła pora na patchowanie do PAL. Niestety tu okazał się problem , z ciekawości zajrzałem do pliku ISO* a tam pustka , brak nic , program Power ISO pokazuje że jest 0 MB z 0 MB zajętych.Potem pomyślałem że Power ISO nie ogarnia , więc wbijam na Ultra ISO a tutaj to samo lecz uwaga , program pokazał że jest to płyta bootowalna typu PS2 DVD więc , wiadomo ESR próbowałem "odpatchować" grę ale z mizernym skutkiem , gdyż pisze że plik nie był wogóle patchowany.Więc w celu przetestowania czy aby na pewno nie jest pusty obraz *ISO wrzuciłem go przez USB UTIL na dysk przenośny i podłączyłem pod PS2 i uruchomiłem. Co więcej wyskoczyło dokładnie takie same menu jak w demówkach PS2. No i do wyboru były dwa języki oryginalny i ruski. Gra odpaliła ale wiadomo w NTSC brak kolorów było . Myślę , że jest to zrobione z jakimś jeszcze programem i mam ochotę wyciągnąć z tamtąd tą grę , ale żaden programów (ultraiso , poweriso) nic nie pokazuje w środku. Proszę o pomoc , przydał by się jakiś program do zdekodowania tego lub wyeksplorowania zawartości. Pozdrawiam
MaxWar jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 

Tagi
pusty obraz iso


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
pomocy spakowany winrarem obraz iso akruppa Komputery - oprogramowanie i sprzęt 10 15.02.2008 07:45
Plik MDS i ISO freeman gordon Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole 30 20.08.2007 15:21
Safedisc 4 vs. plik iso horszyc Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 4 19.03.2005 15:56
plik pluginu iso do TC hulk22 Propozycje, sugestie, błędy forum 1 18.11.2003 13:20
Jak zrobic plik ISO ??? redrock Napędy optyczne CD 4 26.06.2002 19:14


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.